Filtry:  VŠE DIVADLO KINO
01.10.2021 (pátek)

TOHLE NENÍ MARYŠA (Divadlo MAŠKARA)

Činohra - ochotnické představení / mimo předplatné (zakoupené vstupenky v platnosti)
česká verze
100 Kč
Poněkud netradiční hra na motivy Aloise a Viléma Mrštíků o lásce, tvrdohlavosti, hamižnosti a o hlouposti, která ničí lidské osudy ... Stojí za každým člověkem jeho osud, který si s ním pohrává jako zlomyslný režisér podivného představení, nebo má každý z nás možnost svobodné volby, aby mohl žít podle svého? Jsou naše osobní přání skutečně ta, která jsou pro nás potřebná, nebo jimi zaplňujeme životy, které by jinak zely prázdnotou? Jakého je rozdílu mezi antickou hrdinkou s jedem a současníkem, který se v moderním spěchajícím světě musí potýkat s novými hrozbami, o kterých neměl dříve ani tušení? Tohle nemusí být jenom příběh Maryši. Ani se nenadějeme a kdokoliv z nás může být postaven před soudní dvůr otázek: Kdo je vítěz, poražený a kdo kat? Hrají: Martina Šabatová • Petr Šístek • Jana Kondisová • Martin Dvořák • Lukáš Haupt • Matěj Novotný. (Přeložené představení z minulých období - zakoupené vstupenky jsou stále v platnosti). Vstupné: 100,- .
09.10.2021 (sobota)

BORIS GODUNOV (M.P.Musorgskij)

Opera-satelitní přenos - předplatné skupiny O a mimo předplatné
české titulky
300 Kč
Boris Godunov, car, jehož trýzní touha po moci, které se však zároveň děsí. Musorgského mistrovské dílo, které je jedním z pilířů ruského operního repertoáru, bude řídit Sebastian Weigle v jeho původní verzi z roku 1869. Výstižná režie Stephena Wadswortha působivě zachycuje naději a utrpení ruského lidu i samotného vladaře. Předpokládaná délka: 2 hod 20 min (bez přestávky) / V ruštině s českými a anglickými titulky. Obsazení: René Pape, David Butt Philip, Maxim Paster, Alexej Markov, Ain Anger, Stanislav Trofimov. Vstupné: 300,- Kč (abonentky 250,-).
10.10.2021 (neděle)

ŠTÍSTKO A POUPĚNKA – AŤ ŽIJÍ POHÁDKY !

Pohádka pro děti-podnájem divadla/ vstupenky pouze v síti TICKETPORTAL
česká verze
195 Kč
Štístko a Poupěnka se společně s broučky dostanou do pohádkového lesa. Pomohou tam Karkulce, aby jí nesežral vlk a také potkají Jeníčka a Mařenku na cestě k perníkové chaloupce. Naučí se hodiny s písničkou Tik ťak i kouzelná slůvka s Pyšnou princeznou. Udrží tajemství s písničkou Šušušu a spatří, jak drzou, nevychovanou Káču navštíví čert v písničce Čert a Káča. Společně se všichni naučí zdravě papat se superhrdinou Mňamáčkem. Zazní taneční hity Hejbni kostrou a Jájájá, ale nebudou chybět ani známé, osvědčené písničky. Těší se na vás Štístko a Poupěnka! Po představení (cca 60 min.)-focení a autogramiáda. Vstupenky (195,- Kč) pouze v síti TICKETPORTAL.
12.10.2021 (úterý)

BLUES BOY KINGS (UK)

Koncert-mimo předplatné /150,- Kč (v předprodeji do 11.10.) a 200,- Kč (v den koncertu)
anglická verze
150 Kč
Vynikající bluesová kapela z anglického Midlands. Vystupují po celé Velké Británii a získávají legie nových fanoušků na každém koncertu, který odehrají. Nyní vyjíždí na velké evropské klubové turné - součástí bude také Česko, Slovensko a Polsko ! Jason North hraje na kytaru, zpívá a je hlavní skladatel. Během posledních patnácti let napsal kolem 50 původních písní. Blues Boy Kings doplňuje skvělá zpěvačka a baskytaristka Samantha North a Dave Raeburn na bicí.. Vstupné: 150,- Kč (v předprodeji do 11.10.) / 200,- Kč v den koncertu .
13.10.2021 (středa)

KONCERT SKUPINY NEZMAŘI

Koncert-předplatné sk. D a mimo předplatné
česká verze
220 Kč
Speciální koncert, spojený se křtem velkého zpěvníku, jenž obsahuje všechny písničky vydané kapelou na svých nosičích za 40 let působení . Zazní zde písně od počátku skupiny až po současnost. Vstupné: 220,- Kč.
18.10.2021 (pondělí)

STARÁ LÁSKA NEREZAVÍ (Strašnické divadlo)-Marc CAMOLLETI

Činohra-mimo předplatné
česká verze
350 - 400 Kč
Komedie autora Marca Camolettiho. Advokát a zubařka - manželé, čekají na ukončeni rozvodového řízení, aby mohli začít každý žít svůj život konečně bez toho druhého, ale oba s novými partnery. Bohužel , pořád obývají společný byt. A tak se nechtěně stávají svědky nových vášni svých protějšků a začíná pracovat nečekaná žárlivost a naschvály. Hrají : Felix SLOVÁČEK jr., Mirek ŠIMŮNEK , Martin SOCHOR , Bára MOTTLOVÁ, Lucka VOJTOVÁ
19.10.2021 (úterý)

JIŘÍ PAZOUR – MŮJ ŽIVOT S KLAVÍREM

Koncert-mimo předplatné
česká verze
290 Kč
Gratulační koncert k padesátinám Jiřího Pazoura v jeho rodném městě. Sólová koncertní činnost Jiřího Pazoura je zaměřena převážně na dynamickou, spontánní a rozmanitou klavírní improvizaci, kterou si získává velkou popularitu na svých koncertech ,jak doma, tak v zahraničí. Vstupné: 290,- Kč.
20.10.2021 (středa)

BEE BAKARE TRIO (UK/CZ)

Koncert-mimo předplatné / 150,- Kč (v předprodeji do 19.10.) a 200,- Kč v den koncertu
anglická verze
150 Kč
Bee BAKARE, britsko-nigerijská soulová zpěvačka a skladatelka začala hrát v malém Soho klubu, kde bylo publikum ihned jejím projevem naprosto uneseno. Její bohatě tvarované vokály, chytlavé texty a barvitá muzikálnost si okamžitě získala přízeň publika. Vystupovala mimo jiné již v USA, ale též v Buckinghamském paláci. Hluboce prociťované texty se sílou soul-popu zazní v žateckém divadle, kde jí v rámci dvoutýdenního turné po Čechách a na Moravě doprovodí Martin HRUBEC (CZ) – kytara a Martin GERLA (CZ) – kontrabas. Vstupné: 150,- Kč (v předprodeji do 19.10.) / 200,- Kč v den koncertu.
21.10.2021 (čtvrtek)

SETKÁNÍ ZUZANY BUBÍLKOVÉ A JIŘÍHO KRAMPOLA

Zábavný pořad-mimo předplatné
česká verze
220 Kč
Zuzana BUBÍLKOVÁ (poprvé) a Jiří KRAMPOL (po dlouhé době), se sejdou na jevišti žateckého divadla, aby si popovídali spolu a s diváky o všem, co je zajímá, o současném dění ale i o jejich působení na obrazovkách TV Šlágr. Vstupné: 220,- Kč.
23.10.2021 (sobota)

FIRE SHUT UP IN MY BONES (T. Blanchard)

české titulky
300 Kč
Hudební ředitel Met Yannick Nézet-Séguin bude řídit operní adaptaci románu Charlese M. Blowa, jejímž autorem je Terence Blanchard, skladatel, jazzový muzikant a nositel ceny Grammy. Met tak poprvé ve své historii uvede operu černošského skladatele. Libreto napsala filmová režisérka Kasi Lemmons. Dílo je bolestnou sondou do života mladého muže, který se pokouší překonat dosavadní traumata a překážky. Na režii se podílejí i James Robinson a Camille A. Brown, kteří nedávno spolupracovali na opeře Porgy a Bess. Předpokládaná délka: 2 hod 40 min (včetně jedné přestávky) / v angličtině s českými titulky Obsazení: Angel Blue, Latonia Moore, Will Liverman. Vstupné: 300,- Kč (abonentky - 250,-) .
27.10.2021 (středa)

DVA NAHATÝ CHLAPI - Sebastien THIÉRY

Činohra-předplatné sk. A i mimo předplatné
česká verze
350 - 450 Kč
Hrají: Martin Zounar, Martina Randová, Martin Kraus, Daniela Šinkorová Bláznivá komedie kontroverzního francouzského autora, která v současné době slaví v Paříži velké úspěchy. Seriozní advokát, věrný manžel a otec dvou dětí, se jednoho dne probudí nahý v posteli se svým kolegou z práce. Ani jeden netuší, jak se do této situace dostali, manželka jednoho z nich však vymyslí způsob, jak zjistit pravdu. Ale ta je, jak se nakonec ukáže opravdové pravdě hodně vzdálená.
04.11.2021 (čtvrtek)

ZE ŽIVOTA HMYZU (DS Amartum) Karel a Josef Čapkovi

Činohra - ochotnické představení / mimo předplatné
česká verze
100 Kč
Slavná hra bratří Čapků je alegorií na různé fáze lidského života. S komediální nadsázkou a kriticky zobrazuje výjevy, ve kterých různé hmyzí druhy – motýli, chrobáci, cvrčkové, mravenci a jiní – zosobňují a zveličují ne zrovna kladné lidské vlastnosti. Průvodcem ve hře je tulák, člověk z okraje společnosti, který už leccos prožil. Jednotlivé děje komentuje a částečně se do nich s údivem zapojuje.
08.11.2021 (pondělí)

CO TAKHLE KE ZPOVĚDI...(Harlekýn) - Edward TAYLOR

Činohra-předplatné sk. A i mimo předplatné
česká verze
350 - 450 Kč
Hrají: Petr Nárožný, Máša Málková, Kateřina Pechová, Jan Čenský, Martin Zahálka, Zuzana Slavíková, Ilona Svobodová, Jaromír Nosek, Jakub Štěpán, Martin Zahálka ml., Karolína Vágnerová, Andrea Daňková, Anna Jiřina Daňhelová Vláda jejího veličenstva je rozhodnuta naplnit volební slib a chystá se zatočit se zábavním průmyslem a hazardem. Jenže to má jeden háček – na šéfa vládního kabinetu se valí skandál. Ze skříní na Downing Street 10 nevypadávají jen političtí Kostlivci, ale i polonahé slečny. Sousto pro novináře, munice pro opozici, příležitost pro stranické odpůrce a k tomu všemu velmi zvědavá manželka. Zkrátka situace jako stvořená pro komediální žánr s pověstným anglickým humorem.
09.11.2021 (úterý)

KONCERT RADŮZY

Koncert - předplatné sk. D a mimo předplatné
česká verze
350 Kč
Její umělecká dráha připomíná některé "pohádkové" životopisy. Na ulici ji v roce 1993 objevila Zuzana Navarová a již tři dny na to zpívala ve svatyni českých zpěváků, v pražské Lucerně. O pár týdnů později zde pak triumfovala jako "předskokanka" slavné americké písničkářky Susanne Vega, o šest let později měla stejnou čest při koncertě Mikea Oldfielda. Od té doby vydala několik velmi úspěšných sólových alb, která bez jakékoli reklamy lámou rekordy v prodejnosti. Získala několik zlatých Andělů. . Tentokrát nám představí se svou kapelou průřez dosavadní tvorbou. Zazní nejen písně z nového alba Muž s bílým psem (říjen 2018), ale i písničky z prvních desek. Radůza se zvládne doprovodit na několik hudebních nástrojů. Její zpěv hřmí, ale i jemně vypráví dojemné příběhy. Vstupné : 350,- Kč
13.11.2021 (sobota)

KONCERT - MÁRA SHOW

Koncert - mimo předplatné
česká verze
220 Kč
Úspěšnou a oblíbenou zpěvačku jménem Mára znáte především z obrazovky TV Šlágr. K nám do divadla přiveze a zazpívá spoustu krásných písniček a hitů, které si můžete zazpívat i s ní. Vstupné: 220,- Kč.
20.11.2021 (sobota)

TODD SHARPVILLE (UK/CZ) aneb "Ten, co hrál se všemi důležitými…"

Koncert - mimo předplatné / 150,- Kč (v předprodeji do 19.11.) / 200,- Kč v den koncertu.
anglická verze
150 Kč
Britský zpěvák, skladatel a fenomenální kytarista Todd Sharpville (*1970) je významným představitelem britských aristokratických kruhů, ze kterých však již v mládí doslova „zběhl“ k blues. Sharpville debutoval 1994 (jako 24-tiletý) albem Touch of Your Love (Dotek tvé lásky). Dílo dosáhlo značného dobového kritického ohlasu a bylo vyhlášeno nejlepším britským bluesovým albem roku (British Blues Connection Awards). V této době Sharpville sestavoval doprovodné kapely pro evropská turné amerických rockových a bluesových umělců jako byli Chuck Berry a Ike Turner. V roce 1995 získal cenu "nejlepší britský kytarista", když ve finále porazil další nominované,Erica Claptona a Garyho Moorea. Toto ocenění doslova nakoplo jeho další sólovou kariéru a Todd si následně založil svůj vlastní Todd Sharpville Band. Jeho druhé bluesové album The Meaning of Life (Význam života) vyšlo v roce 2001. Na desce a následném turné hostoval ex-Rolling Stones kytarista Mick Taylor. Todda Sharpville lze v té době též nalézt na více než čtyřiceti albech jako studiového kytaristu nebo hudebního režiséra a producenta a jeho tehdejší koncertní vystoupení zahrnují mimo jiné hraní s Brianem Mayem (Queen), Robbiem Williamsem, Van Morrisonem, Georgem Michaelem, Taj Mahalem, Albertem Collinsem, Joe Louis Walkerem a reunionem The Yardbirds. Mezi lety 2005 a 2007 Sharpville jezdil se svým bandem po Evropě jako předskokan pro velká turné Pink, Joea Cockera a B. B. Kinga. V té době vydal autorské album Diary of Drowning Man (Deník topícího se muže), které reflektovalo jeho rozvod. Následovalo bluesové dvojalbum Porchlight (2010) a pal už dlouholetá a celosvětová kariéra bez větších kvalitativních výkyvů, trvající až dodnes… Todda (kytara, zpěv) na turné po Čechách doprovodí - Matěj Černý(baskytara) a Klara Böhm (bicí). Vstupné : 150,- Kč (v předprodeji do 19.11.) / 200,- Kč v den koncertu.
23.11.2021 (úterý)

KAKTUSOVÝ KVĚT (Divadlo HÁTA) Abe BURROWS

Činohra-mimo předplatné
česká verze
350 - 450 Kč
Hrají: L. Vaculík, O. Želenská / A. Gondíková, B. Stanková, K. Kociánová, F. Tomsa I. Andrlová,J.Bernáth/J.Slánský, P.Nečas / R.Štolpa, L.Svobodová / R Pavlovčinová. Zubař Dr. Julian Wiston je velkým ctitelem ženské krásy. Teď právě má poměr s lehcenaivní Toni, která ho velmi miluje. Chce si ho vzít, avšak nejde to – Julian je ženatý a má tři děti. Nyní je ale všechno jinak, Julian se chce opravdu s Toni oženit. Ta však trvá na tom, že se musí sejít s jeho zatím platnou manželkou. Jenže, kde vzít manželku, když zubař žádnou nemá?Julilan tedy přemluví svou upjatou kolegyni, zubní asistentku Stephanii, aby jeho manželku předstírala... A kolotoč bláznivých situací se rozjede naplno.
25.11.2021 (čtvrtek)

LUKÁŠ PAVLÁSEK: KDO NEPLÁČE NENÍ ČECH

Zábavný pořad - mimo předplatné
česká verze
250 Kč
Lukáš Pavlásek patří mezi průkopníky a nejvýraznější tváře české stand-up comedy, natočil desítky výstupů do pořadů Na stojáka! a Comedy club a absolvoval stovky vystoupení. Jeho celovečerní speciál je esencí toho nejlepšího z jeho tvorby. Zkrátka těžký útok na vaši bránici. Vstupné : 250,- Kč.
30.11.2021 (úterý)

Talk show Ivo ŠMOLDASE (Agentura GARDES)

Zábavný pořad - mimo předplatné / podnájem divadla
česká verze
320 Kč
Zveme Vás na zábavný pořad filozofa, básníka, kulturního publicisty a scenáristy Ivo Šmoldase. Hosté pořadu: spisovatelka Marie Formáčková; Nejlepší imitátor a bavič Petr Jablonský. Mluvené slovo doplní ojedinělý úkaz na slovenské hudební scéně - pop operní duo La Strada ve složení Peter Ďurovec a Zoltán Nikó. Pořad je založený na humorném a originálním vyprávění životních příběhů jak ze soukromého, tak pracovního - uměleckého života Ivo Šmoldase a jeho hostů. Vstupné: 320,- Kč
02.12.2021 (čtvrtek)

VZHŮRU DOLŮ! (FANNY AGENTURA) J.Zindulka

Činohra-mimo předplatné
česká verze
280 - 330 Kč
Jakub Zindulka navázal na úspěšnou hru Fanny agentury "Zmýlená platí" volným pokračováním, komedií VZHŮRU DOLŮ! Hrají: Dana Homolová / Jakub Zindulka / Aneta Krejčíková / Milena Steinmasslová Co se stane, když se slavná francouzská herečka českého původu rozhodne hledat téma a velkou roli pro svůj comeback na filmové plátno? Pomůže jí její sestra, žijící ve skromné chaloupce na kopci? Je větší mrcha hereččina asistentka nebo její producent (a milenec), kteří s ní na samotu v lesích přijíždějí? Zblázní se z bláznění naší divy všichni přítomní? Koho vystřelí vzhůru a koho srazí dolů? Odpovědi a pořádnou dávku humoru najdou diváci v naší nejnovější inscenaci! Vstupné: 330,-/300,-/280,- Kč
07.12.2021 (úterý)

KDYŽ PRINCOVÉ JSOU NA DRAKA-Aleš CIBULKA (Agentura GARDES)

Zábavný pořad-mimo předplatné-Podnájem divadla
česká verze
280 Kč
Účinkují: Aleš CIBULKA, Ivana ANDRLOVÁ, Jan ČENSKÝ. V roce 2021 uplyne 41 let od premiéry legendární televizní pohádky Princové jsou na draka. Zábavný pořad plný historek z natáčení, perliček ze zákulisí a veselých historek, spojených s touto legendární pohádkou. Během ní samozřejmě zazní všechny slavné písně a to v originálním podání: Dělání, Kdyby se v komnatách, Hlupáku, najdu tě, Statistika, Není to příjemné pomyšlení, Jestli to nebude láska… V Talk show moderátor ALEŠ CIBULKA zpovídá hlavní představitele této pohádky IVANU ANDRLOVOU a JANA ČENSKÉHO . V programu je i soutěž o ceny: Tři dobrovolníci budou mít možnost zazpívat si píseň "Dělání" a publikum rozhodne, kdo byl nejlepší! Nebude chybět ani hra na jednu z nejslavnějších scén této pohádky – stavění zdi a další překvapení ! Součástí je autogramiáda hlavních představitelů.
17.12.2021 (pátek)

PUSŤTE MĚ VEN (Divadlo KALICH) - Jean-Marie CHEVRET

Činohra-předplatné sk. A i mimo předplatné
česká verze
400 - 450 Kč
Hrají: Iva Janžurová, Sabina Remundová. Herecká legenda Iva Janžurová si jako inscenaci ke svému významnému životnímu jubileu příhodně vybrala výtečnou francouzskou komedii, která nabízí opravdu mimořádnou hereckou příležitost v podobě postavy velké hvězdy pařížského divadla a filmu Joce de Guérande. Ta se doma chystá na odjezd do televizního studia kde bude přímý přenos galavečera na její počest. Před odchodem z bytu musí ještě spustit novou bezpečností roletu na terasu…a během vteřiny je všechno jinak! Joce má najednou nekonečně prostoru pro mnohem otevřenější a sarkastičtější bilanci, než jakou jí předepisoval scénář pořadu. Před očima jí defilují všechny důležité okamžiky jejího života, a to zdaleka ne jen ty zalité sluncem. A pozor, autor připravil pro Joce a hlavně pro diváky této chytré komedie skutečně překvapivý konec!
18.12.2021 (sobota)

ČESKÁ MŠE VÁNOČNÍ J.JAKUBA RYBY „HEJ MISTŘE“

Koncert - mimo předplatné
česká verze
250 Kč
Již tradiční vánoční koncert Ústeckého komorního orchestru, jeho sólistů a sboru. Před nejslavnější českou vánoční mší zazní známé skladby světové klasické hudby, ale uslyšíme i muzikálové a filmové melodie. Diriguje: Jiří Knotte.
12.01.2022 (středa)

ÚČA MUSÍ PRYČ (Divadlo VERZE) Lutz Hübner

Činohra-mimo předplatné
česká verze
350 - 450 Kč
Pedagogická, hořce-ostrá komedie, odehrávající se v 5.třídě základní školy, kde se sešlo pět rodičů dětí a očekávají jejich třídní učitelku. Emoce vřou, v prvním pololetí se známky dětí rapidně zhoršily, atmosféra ve třídě je špatná a navíc děti čekají přestupové zkoušky na osmiletá gymnázia. Kdo za známky nese odpovědnost ? Samozřejmě učitelka! Ta však nedává svoji kůži zadarmo a nastaví rodičům zrcadlo
17.01.2022 (pondělí)

THE BACKWARDS - WORLD BEATLES SHOW

Koncert-předplatné sk.D a mimo předplatné
anglická verze
400 Kč
Košická kapela The Backwards zahájila svou karieru v roce 1995 původní tvorbou, poté následovalo spontánní rozhodnutí věnovat se hudbě své nejoblíbenější skupiny Beatles. Backwards přistupují k hudbě Beatles s respektem, úctou a snahou nejenom o kopírování hudebních postupů svých slavných vzorů. Neméně důležitý je pro ně také image, look, souhra a produkce, vedoucí k výsledku, který přesvědčí i nejkritičtějšího fanouška. K dosahování co nejvěrnějšího zvuku používají členové kapely originální hudební aparaturu kvalitních značek Vox, Rickenbacker, Gretsch, Höfner, Ludwig, atd. Vstupné: 400,-. Vstupenky jsou v platnosti a v prodeji.
21.01.2022 (pátek)

BREJLE - Jiří CÍSLER

Činohra-předplatné sk. A i mimo předplatné
česká verze
250 - 300 Kč
Divadelní komedie Jiřího Císlera BREJLE je hra o dvou hercích, která je plná komických vypjatých situací ze života dnešní doby. Je protkaná písněmi filmových šlágrů jako např. Titanik, Růžový Panter, Moulin Rouge apod. Hra pojednává o rozvedeném manželském páru, který po roce osamění se rozhodne už nežít sám, a proto si každý z nich podává inzerát na seznámení pod jinými jmény. Ovšem ani jeden z nich netuší, že oslovují sami sebe. . Hlavních rolí se ujala herečka a bývalá baletka Natalie Urválková a herec Filip Müller Jedná se o celodenní akci, v rámci které proběhne testování zraku na speciálním optickém přístroji, který určuje sílu ostrosti zraku(vidění na dálku i na blízko) a skryté oční vady např. skryté šilhání, porušený barvocit, šeroslepost apod. Toto testování se uskuteční v budově divadla 21.1.2022 od 11:00 do 17:00 hodin.
27.01.2022 (čtvrtek)

JIŘINA BOHDALOVÁ A DAVID KRAUS

Zábavný pořad - předplatné sk.D a mimo předplatné
česká verze
300 Kč
V zábavném pořadu "Hvězdy, jak je neznáte" navštíví žatecké divadlo "nepřekonatelná" a energií sršící "Jiřinka". S přítomnými diváky si popovídá a zavzpomíná - společně s Davidem Krausem, který k tomu mimo jiné zazpívá. Vstupné : 300,- Kč.
07.02.2022 (pondělí)

PARTIČKA NA VZDUCHU

Zábavný pořad-podnájem divadla / vstupenky pouze v síti TICKETSTREAM
česká verze
Nenastaveno
550 Kč
Partička míří z televizních obrazovek rovnou za Vámi!!! Geňa je ve formě a hádá ještě lépe než kdy předním!!!! A je to taky hlavně o Vás!!! Bez pomoci publika by to prostě nebyla Partička! Kluci improvizují dopředu tak neví nikdo (včetně nich), co se odehraje v dalších vteřinách! Vstupné: 550,- Kč pouze v síti TICKETSTREAM.
09.02.2022 (středa)

KAFE U OSMANYHO

Zábavný pořad - mimo předplatné / podnájem divadla
česká verze
390 Kč
Originální talkshow populárního módního návrháře kubánského původu Osmanyho Laffity. Devadesát minut neuvěřitelných historek z jeho života, při kterých se divák baví od první chvíle. Osmany odhalí i to, co mělo zůstat utajeno! Moderuje: Eva Decastelo Účinkují: Osmany Laffita, Eva Decastelo, Michaela Gemrotová (nominována na cenu Thálie za muzikál Evita) nebo Kamila Nývltová. Vstupné 390,- Kč.
15.02.2022 (úterý)

SCÉNY Z MANŽELSKÉHO ŽIVOTA (HARLEKÝN) - Ingmar BERGMAN

Činohra-mimo předplatné
česká verze
350 - 450 Kč
Hrají: Michaela Badinková, Michal Dlouhý, Barbara Lukešová, Kamil Halbich ,Vasil Fridrich ;ze záznamu Simona Stašová Hra o lásce, zklamání ale také o naději, že ti, co spolu prožili život, jsou svázáni něžným poutem, díky kterému se nikdy plně neodcizí. Původní filmový scénář napsal legendární režisér Ingmar Bergman pro herečku Liv Ullmannovou po odeznění jejich dlouholetého vztahu. Univerzitní vědec Johan a právnička Marianne tvoří dokonalý manželský pár, před nímž se rýsuje nadějná budoucnost. I na ně však číhají nástrahy každodennosti, které jednoho dne prolomí křehkou skořápku dlouholetého vztahu. Nedokáží žít ani spolu, ani bez sebe a neustále testují pružnost a pevnost jejich milostného pouta. Vstupné: 450,-/400,- /350,-
21.02.2022 (pondělí)

DEŠTIVÉ DNY (Divadlo UNGELT)-Keit HUFF

Činohra-předplatné sk. A i mimo předplatné
česká verze
450 - 520 Kč
Hrají: Richard Krajčo a David Švehlík. Drsná a emotivní inscenace o přátelství, vině a odpuštění. Na scéně o dvou židlích se odehrává herecký dvojkoncert, na nějž budete po zhlédnutí vzpomínat ještě hodně dlouho. Na naprosté minimum omezená ungeltovská scénografie staví do popředí autentický dramatický příběh, který režisér vybudoval téměř výhradně na brilantních, strhujících výkonech obou představitelů. Denny a Joey jsou přáteli od dětství. Dnes jsou parťáky u policie a zblízka prožívají každodennost chicagského předměstí. Drsný chlapský příběh je plný střelby, ostrých slov, agrese, ale i citu, něhy a lásky.
22.03.2022 (úterý)

ORIGINÁLNÍ PRAŽSKÝ SYMFONICKÝ ORCHESTR

Koncert - mimo předplatné
česká verze
320 Kč
Originální pražský synkopický orchestr je přední český profesionální orchestr zabývající se autentickou interpretací raného amerického jazzu, blues a taneční hudby 20. let. Díky použití dobových nástrojů, originálních technik hraní a sofistikovaných aranží, je tento orchestr považován za jeden ze stylově nejvěrnějších. Vstupné : 320,- Kč.
23.03.2022 (středa)

TAK JÁ LETÍM ! (ADF Praha) - Peter QUILTER

Činohra-předplatné sk. A i mimo předplatné
česká verze
350 - 400 Kč
Hraje: Anna Polívková. Velmi upovídaná a výstřední pětačtyřicátnice Susan se rozhodne oslavit své narozeniny cestou do Austrálie a zopakovat si tak výlet, který se svými kamarádkami podnikla před čtvrtstoletím. Tentokrát však cestuje sama, sice se stejným očekáváním a sny, zato s pětadvacetiletou zátěží zkušeností. Její šarm, důvtip i chaos ji přimějí bilancovat – ironicky a hořko směšně se zamýšlí nad přátelstvím, láskou, osamělostí a nástrahách i radostech života.
28.03.2022 (pondělí)

TALK SHOW JOSEFA DVOŘÁKA

Zábavný pořad- předplatné sk. D a mimo předplatné
česká verze
200 Kč
Zábavný pořad nejznámějšího českého vodníka, ale i skvělého divadelního, televizního a filmového herce Josefa Dvořáka, kterého doprovází populární redaktor Českého rozhlasu Jan Burda. Vstupné: 200,- Kč.
07.04.2022 (čtvrtek)

KONCERT KARLA PLÍHALA

Koncert - předplatné sk. D a mimo předplatné
česká verze
250 Kč
Originální skladatel, textař, zpěvák a multiinstrumentalista patří již více než 30 let k největším stálicím českého písničkářství. V jedné chvilce vás rozesměje, rozněžní či rozteskní emotivním textem písní. Jeho tvorba je naprosto ojedinělá a nenapodobitelná. Vstupné : 250,- Kč.
25.04.2022 (pondělí)

PLNOU PAROU (Divadlo PALAS) René HEINERSDORFF

Činohra-předplatné sk. A i mimo předplatné
česká verze
350 - 450 Kč
Hrají: L. Vlasáková, M.Etzler, J.Dolanský,P. Horvátová/ A. Doláková, R.Trsťan. Sauna osamělého luxusního welness hotelu, tajná pracovní a milostná schůzka,touha po dítěti a potřeba sponzorského daru, to jsou atraktivní ingredience pro brilantní komedii plnou záměn a zmatků, která ale končí laskavým usmířením.
27.04.2022 (středa)

HRA SE SMRTÍ (DIVADLO NA MANINÁCH)Tomáš VONDROVIC

Činohra-mimo předplatné
česká verze
250 - 350 Kč
Hrají: Otakar Brousek, Pavel Batěk. Napínavá a rafinovaná komedie, souboj dvou rovnocenných hráčů – manžela a milence – o lásku nepřítomné dámy. Střet dvou světů a dvou inteligencí: kdo a za jakou cenu zvítězí? Oba hrají doslova nejvyšší hru na kočku a myš, pouze nevíme, kdo je kdo. Humor poněkud detektivní, až černý, mystifikace, bitky nejen slovní, poslání nejen tohoto příběhu. Vstupné: 350,- /300,- /250,-
10.05.2022 (úterý)

SVATBA BEZ OBŘADU (Divadlo HÁTA) J.Girault/J.Vilfrid

Činohra-předplatné sk. A i mimo předplatné
česká verze
350 - 450 Kč
Hrají: A. Gondíkova, H.Kusnjerová, I.Andrlová/ O.Želenská,F.Tomsa, P.Nečas, R.štolpa, M.Vašinka, L.Pečenka. Komediální zmatek plný omylů a nevinných léček, lehkosti a nonšalantní elegance ve vtipných dialozích a v bláznivých, originálně vypointovaných situacích. To vše ve výsostně francouzském stylu. Průšvih střídá průšvih, pohroma pohromu v tempu přímo hektickém... Komedie byla v roce 1963 zfilmována pod názvem PouicPouic s Louis de Funesem a MireilleDarcovou v hlavních rolích. Vstupné: 450,- /400,- /350,-
19.05.2022 (čtvrtek)

PROGRAM NA ZÁCHRANU MUŽŮ (Divadlo KOMEDIOGRAF) Luboš BALÁK

Činohra-mimo předplatné
česká verze
330 - 380 Kč
Hrají: Roman Zach a Sandra Nováková . Možná to nikdo neví, a nejspíš je to tak dobře, protože projekt je tajný. Jistá část vědecké veřejnosti se totiž domnívá, že muži melou z posledního. Že se na rozdíl od komunikativních a flexibilních žen do moderního světa nehodí, protože se mu nedokáží přizpůsobit. Muži mají čím dál míň možností se předvést nebo něco velkého vykonat. Jejich svaly a pěsti dnes zastupují všelijaké stroje. Severní i Jižní pól jsou dobyty – i vše ostatní na této planetě. Nikoho není třeba chránit před divokou zvěří, protože divoká zvěř neexistuje. Muži opouštějí své tradiční pozice. Některé indicie dokonce připouštějí, že degenerují. Propadají trudnomyslnosti a zmaru. A to je škoda. A tak vznikl tajný program na záchranu mužů. V Národním ústavě duševního zdraví v Klánovicích u Prahy jsou s ním nejdál. Pojďme se podívat do Sexuologické laboratoře SL2 jaké programy na záchranu mužů se jim zatím podařilo vyvinout. Vstupné: 380,-/350,-/330,-
06.06.2022 (pondělí)

HODINA DUCHŮ (Divadlo ARTUR) J.Kriegel

Činohra-předplatné sk. A i mimo předplatné
české titulky
350 - 450 Kč
Hrají: Pavlína Mourková, Roman Štolpa, Matěj Kriegel, Bořek Slezáček, Monika Timková, Jindra Kriegel, Lucie Linhartová, Josef Hervert, Petr Semerád, Michaela Zemánková, Radomír Švec. Už jste určitě někdy slyšeli termín cítit se jako v sedmém nebi. Tato komedie si pohrává s myšlenkou, co tam může být a co může být v takovém šestém nebi, pátém a ostatních. Děj nás zavede do okamžiku půlnoci, kdy se otevírá možnost pro duchy odejít a splynout s velkým Já. Ale nebude to tak jednoduché. I zde probíhá administrativa a úředník z určitého nebe musí prověřit, zda duch je dostatečně uvědomělý a může se stát duší a odejít. Zjistíme, že i v nebi se honí kariéra a i úředník se chce dostat do vyššího nebe. A když se postupně na jednom místě sejdou duchové modelky, fotbalisty, bankéře, důchodce, zapáleného esoterika a dalších, bude o zábavu postaráno. Vstupné: 450,- /400,- /350,-