Filtry:  VŠE DIVADLO KINO
12.06.2023 (pondělí)

VESNICE ROKU (Martin Matejka)

Ochotnické představení žáků ZŠ Žatec, nám. 28.října a jejich přátel
česká verze
100 Kč
"Kdo chce vidět nejvtipnější představení, ať se dostaví v pondělí do divadla. Konec hlášení . STAROSTA ". Tímto sloganem lze vyjádřit obsah adaptace inscenace z pera Martina MATEJKY, kterou zrežírovala Mirka DUCHOŇOVÁ a společně s žáky ZŠ Žatec , nám. 28.října a jejich kamarády vytvořili tuto vtipnou činohru.
15.06.2023 (čtvrtek)

ZUŠ ŽATEC – ZÁVĚREČNÉ VYSTOUPENÍ TANEČNÍHO OBORU

Akce ZUŠ Žatec- podnájem divadla ( VSTUP DO SÁLU V KOMPETENCI ZUŠ Žatec)
česká verze
0 Kč
16.06.2023 (pátek)

SLAVNOSTNÍ PŘEDÁVÁNÍ MATURITNÍCH VYSVĚDČENÍ - SOUKROMÉ OBCHODNÍ AKADEMIE ŽATEC

Akce SOUKROMÉ OBCHODNÍ AKADEMIE ( podnájem divadla ) VSTUP DO SÁLU V KOMPETENCI SOA ŽATEC
česká verze
0 Kč
28.06.2023 (středa)

ROZLOUČENÍ SE ŠKOLOU – loučení s „DEVÁŤÁKY“ ze ZŠ KOMENSKÉHO ALEJ v Žatci

Akce ZŠ Komenského alej - podnájem divadla VSTUP DO SÁLU V KOMPETENCI ZŠ KOMENSKÉHO ALEJ
česká verze
0 Kč
29.06.2023 (čtvrtek)

ZÁVĚREČNÁ AKADEMIE DEVÁŤÁKŮ

Podnájem divadla - Akce ZŠ P.Bezruče (VSTUP DO SÁLU V KOMPETENCI ZŠ P.Bezruče)
česká verze
0 Kč
30.10.2023 (pondělí)

ARNOŠT FRAUENBERG - UTRŽENEJ ZE ŘETĚZU - STAND-UP SPECIÁL (PŘELOŽENO ZE 17.5.)

Zábavný pořad - podnájem divadla
česká verze
330 Kč
Arnošt Frauenberg a jeho nový stand-up speciál: Utrženej ze řetězu.Stand-up komik, herec a moderátor, kterého znáte z pořadů: Comedy Club, Na Stojáka nebo Brzda Evropy 2. Utrženej ze řetězu je stand-up s originálním obsahem, který nemůžete vidět jinde, než v této show. Arny vypráví naprosto otevřený osobní příběh, protkaný glosami, úvahami a postřehy ze života nás všech. Žádné téma není tabu a jako již tradičně: Děti a předsudky nechte doma! UTRŽENEJ ZE ŘETĚZU.
09.11.2023 (čtvrtek)

Ivo ŠMOLDAS a Václav KOPTA

Zábavný pořad - mimo předplatné
česká verze
360 Kč
Zveme Vás na zábavný pořad filozofa, básníka, kulturního publicisty a scenáristy Ivo Šmoldase a Václava Kopty a dalších hostů z řad známých tváří českého šoubyznysu. Pořad je založený na humorném a originálním vyprávění životních příběhů jak ze soukromého, tak pracovního života Ivo Šmoldase, Václava Kopty a hostů. Zábavná talk show se uskuteční v pondělí dne 9.11.2023 v 19:00 hod. v Městském divadle Žatec. Vstupné: 360 ,-Kč . Pořadatel a produkce: Umělecká agentura Gardes.
24.11.2023 (pátek)

SATURNIN (DS KLAS) Zdeněk JIROTKA

Činohra - ochotnické představení
česká verze
130 Kč
Muž, který je vždy a všude připraven na vše, ve službách muže, který často není připraven ani na tenisovou hru. Skvělé představení Divadelního spolku z Klášterce nad Ohří v dramatizaci Václava Poldy, který hru i režíroval. Obsazení: Saturnin – Miroslav Nyklíček. Jiří – Miroslav Metlický. Teta Kateřina – Zdeňka Nyklíčková. Tědeček – Jan Milota. Doktor Vlach – Oswald Jüstl. Barbora – Anežka Klimešová / Majda Španělová. Milouš – Jakub Hrbek. Pepík, plavec, zřízenec, doktor Zajíček, trafikant, Korejs – Honza Škach. Světla: Saša Pilský. Zvuk: Václav Polda. Výroba automobilu: fa Sa&Šek. Designové řešení automobilu: Jakub Havlíček. Výroba kostýmů: Věra Bednářová. Více na: DS KLAS.