Filtry:  VŠE DIVADLO KINO
27.01.2022 (čtvrtek)

JIŘINA BOHDALOVÁ A DAVID KRAUS

Zábavný pořad - předplatné sk.D a mimo předplatné / Vstupné : 300,- Kč (předprodej do 30.11.2021) / 350,- Kč (od 1.12.2021)
česká verze
300 Kč
V zábavném pořadu "Hvězdy, jak je neznáte" navštíví žatecké divadlo "nepřekonatelná" a energií sršící "Jiřinka". S přítomnými diváky si popovídá a zavzpomíná - společně s Davidem Krausem, který k tomu mimo jiné zazpívá. Vstupné : 300,- Kč (předprodej do 30.11.2021) / 350,- Kč (od 1.12.2021)
29.01.2022 (sobota)

Giuseppe Verdi : RIGOLETTO

Opera-satelitní přenos - předplatné skupiny O a mimo předplatné
české titulky
300 Kč
Režisér Bartlett Sher, držitel ceny Tony, vytvořil odvážné nové pojetí Verdiho nesmrtelné tragédie. Přesunul děj opery do Evropy 20. let minulého století na artdecovou scénu z dílny Michaela Yeargana a do elegantních šatů kostýmní výtvarnice Catherine Zuber. Vynikající baritonista na vrcholu svých sil Quinn Kelsey se na prknech Met poprvé objeví v roli Rigoletta, jeho dceru Gildu ztvární sopranistka Rosa Feola a mantovského vévodu si zopakuje oblíbený tenorista Piotr Beczała. Orchestr bude řídit maestro Daniele Rustioni. Předpokládaná délka: 3 hod 10 min (včetně dvou přestávek). V italštině s českými a anglickými titulky. Obsazení: Piotr Beczała, Quinn Kelsey, Rosa Feola, Varduhi Abrahamyan, Andrea Mastroni. Vstupné: 300,- Kč ( abonentky 250,-)
02.02.2022 (středa)

Juwana JENKINS BLUES BAND 2022 CZ/SK TOUR (USA/CZ)

Koncert- mimo předplatné
anglická verze
150 Kč
Energická a průbojná Afroameričanka, bluesová zpěvačka, pro kterou je hudba drogou, představí svůj umělecký rozvoj a léta strávená na tuzemských a světových pódiích. V Žatci jí doprovodí Kuba Zomer – klávesy, Jiří Maršíček – kytara a Marcus Jurkovič – bicí. Po dlouholetém působení v hudební branži a vystupování s kapelami Tonny Blues Band, Charliem Slavikem a Janem Kořínkem později pak s Mojo Bandem se rodačka z Filadelfie, již dlouhou dobu žijící v Česku, energická americká bluesová zpěvačka Juwana Jenkins, rozhodla pro sólovou dráhu. K této změně ji dovedla dlouhá cesta uměleckého rozvoje a léta strávená na pódiích v tuzemsku i za hranicemi Česka. Její první „vlaštovkou“ sólové kariéry byl singl s názvem Long Time, vyprávějící zpěvaččin příběh. Text k písni napsala sama, na hudbě spolupracovala s krajanem, americkým producentem, skladatelem a kytaristou Stevem Walshem. „Text vychází z mých zážitků a rytmus vznikl ze zvuků a pocitů při psaní této písně ve vlaku,“ popisuje Juwana a dál vzpomíná: „Před několika lety, když jsem jela domů vlakem z Polska, kde jsem měla dlouhé letní turné, jsem si uvědomila, že jsem vlastně předčila všechna svá očekávání a sny o hudební kariéře. Také jsem si řekla, že je na čase do toho „šlápnout“ pořádně, po hlavě a nebát se do toho jít sama a za sebe a dělat si tak věci po svém. I když sólová dráha není cíl, ale pouze prostředek mého hudebního sebevyjádření.“ Juwana, průbojná Afroameričanka, chtěla být zpěvačkou už jako malá holka, a taky se chtěla stát pražskou Josephine Bakerovou. Hudba je pro ni droga, díky které si může upravovat náladu a vyjadřovat tak své pocity. „Od dětství mám v srdci i hlavě mnoho skvělé hudby, která se vyvinula z blues, soulu, funku, rapu a hip-hopu na ulicích Filadelfie," uvedla zpěvačka. V současné době spolupracuje na mezinárodní úrovni též s kapelami z Nizozemska, Itálie či Německa. Od roku 2013 je navíc zástupkyní České republiky ve sdružení “European Blues Union“.
06.02.2022 (neděle)

O SNĚHURCE (Divadlo KAPSA)

Pohádka pro děti - mimo předplatné
česká verze
100 Kč
Romantický pohádkový muzikál na motivy legendárního příběhu z německého pera bratří Grimmů aneb „ Kdo je v zemi zdejší nejhezčí a nejkrásnější?“ Vstupné: 100,- Kč. V jedné zemi za horami vládl starý král a ten se po smrti královny znovu oženil. Nová královna je však zlá a krutá a ze všeho nejvíce nenávidí princeznu Sněhurku. Tak jak je královna zlá, tak je Sněhurka milá a hodná. Všichni ji mají rádi, a to je trnem v oku královně. A tak jedné noci povolá lovce, aby Sněhurku odvedl do lesa a tam ji nechal. Sněhurka se v nočním strašidelném lese bojí, ale protože má dobré srdce, ujmou se jí permoníčci a všem se dobře daří. Ale jen do té doby, než se krutá královna svého kouzelného zrcadla zeptá: „Kdo je v zemi zdejší nejhezčí a nejkrásnější?“ Pohádka vás zavede do smutného království a bude vám povídat o zlé královně i o Sněhurce, také o jednom užvaněném zrcadle, dvou rozpustilých stromech, a hlavně sedmi malých mužíčcích.
07.02.2022 (pondělí)

PARTIČKA NA VZDUCHU

Zábavný pořad-podnájem divadla / vstupenky pouze v síti TICKETSTREAM
česká verze
Nenastaveno
550 Kč
Partička míří z televizních obrazovek rovnou za Vámi!!! Geňa je ve formě a hádá ještě lépe než kdy předním!!!! A je to taky hlavně o Vás!!! Bez pomoci publika by to prostě nebyla Partička! Kluci improvizují dopředu tak neví nikdo (včetně nich), co se odehraje v dalších vteřinách! Vstupné: 550,- Kč pouze v síti TICKETSTREAM.
09.02.2022 (středa)

PŘEDSTAVENÍ JE ZRUŠENO (KAFE U OSMANYHO)

Zakoupené vstupenky je možno vracet do 28.2.2022
česká verze
390 Kč
Originální talkshow populárního módního návrháře kubánského původu Osmanyho Laffity. Devadesát minut neuvěřitelných historek z jeho života, při kterých se divák baví od první chvíle. Osmany odhalí i to, co mělo zůstat utajeno! Moderuje: Eva Decastelo Účinkují: Osmany Laffita, Eva Decastelo, Michaela Gemrotová (nominována na cenu Thálie za muzikál Evita) nebo Kamila Nývltová. Vstupné 390,- Kč.
10.02.2022 (čtvrtek)

EXPEDICE BORNEO (K & M MOTANI) – KOUZELNÁ PLANETA

Vzdělávací pořad pro veřejnost – mimo předplatné
české titulky
120 Kč
Pásmo z deštného pralesa plného zvířat,nečekaných objevů, neobvyklých setkání s domorodci,se spoustou veselých a napínavých příběhů, u kterých až mrazí. Vstupné: 120,- Kč . Více INFO : www.motani-photography.com
14.02.2022 (pondělí)

DEŠTIVÉ DNY (Divadlo UNGELT)-Keit HUFF

Činohra-předplatné sk. A i mimo předplatné
česká verze
450 - 520 Kč
Hrají: Richard Krajčo a David Švehlík. Drsná a emotivní inscenace o přátelství, vině a odpuštění. Na scéně o dvou židlích se odehrává herecký dvojkoncert, na nějž budete po zhlédnutí vzpomínat ještě hodně dlouho. Na naprosté minimum omezená ungeltovská scénografie staví do popředí autentický dramatický příběh, který režisér vybudoval téměř výhradně na brilantních, strhujících výkonech obou představitelů. Denny a Joey jsou přáteli od dětství. Dnes jsou parťáky u policie a zblízka prožívají každodennost chicagského předměstí. Drsný chlapský příběh je plný střelby, ostrých slov, agrese, ale i citu, něhy a lásky.
15.02.2022 (úterý)

SCÉNY Z MANŽELSKÉHO ŽIVOTA (HARLEKÝN) - Ingmar BERGMAN

Činohra-mimo předplatné
česká verze
350 - 450 Kč
Hrají: Michaela Badinková, Michal Dlouhý, Barbara Lukešová, Kamil Halbich ,Vasil Fridrich ;ze záznamu Simona Stašová Hra o lásce, zklamání ale také o naději, že ti, co spolu prožili život, jsou svázáni něžným poutem, díky kterému se nikdy plně neodcizí. Původní filmový scénář napsal legendární režisér Ingmar Bergman pro herečku Liv Ullmannovou po odeznění jejich dlouholetého vztahu. Univerzitní vědec Johan a právnička Marianne tvoří dokonalý manželský pár, před nímž se rýsuje nadějná budoucnost. I na ně však číhají nástrahy každodennosti, které jednoho dne prolomí křehkou skořápku dlouholetého vztahu. Nedokáží žít ani spolu, ani bez sebe a neustále testují pružnost a pevnost jejich milostného pouta. Vstupné: 450,-/400,- /350,-
17.02.2022 (čtvrtek)

DESET KLOBOUKŮ JANA PŘEUČILA

Zábavný pořad - mimo předplatné
česká verze
250 Kč
Nový zábavný pořad, věnovaný významnému životnímu jubileu skvělého českého herce, dabéra a úžasného gentlemana Jana Přeučila u příležitosti jeho pětaosmdesátých narozenin a vydání výpravné knihy , v níž jsou zachyceny nejvýznamnější profesní i osobní hercovy vzpomínky. Po jeho boku samozřejmě nebude chybět jeho milovaná žena, herečka Eva Hrušková. Celým pořadem provází Aleš Cibulka. Pořad uvádíme u příležitosti jeho pětaosmdesátých narozenin a vydání výpravné knihy s názvem „Deset kloboukůJana Přeučila“, v níž jsou zachyceny nejvýznamnější hercovy vzpomínky profesní i osobní. Rád se o ně podělí i na jevišti v pořadu se stejnojmenným názvem. Přestože k němu život nebyl vždy zrovna přívětivý, přesvědčíte se, že díky svému stále optimistickému pohledu na svět dokáže vzpomínat s opravdovým nadhledem a smyslem pro humor. Setkáte se také s autorem knihy a možná si i rádi společně zanotujete několik pamětnických písniček. Součástí pořadu je i možnost osobního setkání s hercem a ostatními protagonisty pořadu během autogramiády knihy, kterou bude po představení možno zakoupit. Vstupné: 250,- Kč.
22.02.2022 (úterý)

VOJTA NEDVĚD A KAPELA TIE BREAK „ Písničky bratří Nedvědů“

Koncert - mimo předplatné
české titulky
250 Kč
Divácky velmi úspěšný koncert oslavující písničky bratří Nedvědů se zárukou kvalitního a bezvadného provedení v podání Vojty NEDVĚDA s doprovodem kapely TIE BREAK. Vstupné: 250,- Kč
23.02.2022 (středa)

POHÁDKY Z KAPSY (Divadlo POHÁDKA) 8:45 / 10:15 a 14:00

Představení pro děti - předplatné sk. E,M a mimo předplatné
česká verze
50 Kč
Byl nebyl dobrý sedlák Rak, který se jednoho dne rozhodl, že se stane doktorem... A co bylo dále, to se hnedle uvidí v této veselé pohádce na motivy bratří Grimmů a s písničkami... Vstupné: 50,- Kč.
24.02.2022 (čtvrtek)

PLANETA ZEMĚ 3000 – „MAGICKÝ SENEGAL“

Vzdělávací pořad pro školy - PODNÁJEM DIVADLA
česká verze
0 Kč
Zábavně – edukační program určený žákům ZŠ a studentům SŠ, jenž je součástí unikátního vzdělávacího projektu Planeta Země 3000. Vstupné: Podnájem divadla. Více informací na : www.planetazeme3000.cz
27.02.2022 (neděle)

SHANNA WATERSTOWN (USA)

Koncert- mimo předplatné
anglická verze
150 Kč
Rythm & Blues zpěvačka s kapelou. Skutečná "Blues Woman" s úžasným hlasem - představující bluesovou, jazzovou a soulovou hudbu na nejvyšší úrovni! Hvězda festivalů v mnoha evropských zemích, byla poctěna otevřít koncerty takových mistrů jako James Brown, Buddy Guy nebo Louisiana Red. Je jednou z nejzajímavějších a nejmladších bluesových umělců desetiletí. Na koncertu ji doprovodí kapela složená ze skvělých hudebníků. Jay Gogan - guitar, Walter Cerasani - bass, Gianpaolo Feola – drums. Po úspěšném loňském turné znovu u nás v ČR! Skvělý koncert - doporučujeme ! Vstupné: 150,- Kč (v předprodeji do 26.2.2022 / 200,- Kč v den koncertu
28.02.2022 (pondělí)

NEJSTARŠÍ ŘEMESLO (Rádobydivadlo Klapý) - Paula VOGEL

Činohra - ochotnické představení / mimo předplatné
česká verze
100 Kč
Známá americká dramatička ( Paula VOGEL) , držitelka Pulitzerovy ceny, popisuje s hořkým humorem ale i porozuměním pro své hrdinky komické situace, do kterých se dostávají a kterým se divák sice směje, ale současně se mu chce nad nimi plakat. Pět žádoucích dam pohromadě těžko přehlédnete. Ale co když je i té nejmladší z nich přes sedmdesát? Sex a láska kvetou v každém věku. Život je bavit nepřestal a co je hlavní: stále mají co dávat. A taky je pořád čemu se učit... I nejstarší zástupkyně „nejstaršího řemesla“ potřebují vědět, co je to marketing, chtějí-li obstát v ekonomické konkurenci. O tom všem je groteskní komedie držitelky Pulitzerovy ceny Pauly Vogel. Její vtipné a přitom moudré podobenství o lidském životě, společnosti a o tom, co je víc, zda moderní strategie nebo obyčejná lidskost… Vstupné: 100 ,- Kč
03.03.2022 (čtvrtek)

MINIPÁRTY S KARLEM ŠÍPEM

Zábavný pořad - mimo předplatné-podnájem divadla
české titulky
350 - 390 Kč
Zcela nová zábavná TALK SHOW baviče, moderátora a textaře Karla Šípa na motivy televizního pořadu Všechnopárty, tentokrát s jediným hostem: J. A. Náhlovským. Prostor dostanou i dotazy diváků. Vstupné: 390,- / 370,- /350,- Kč
19.03.2022 (sobota)

KDY TO BYLO NAPOSLEDY ? (Opera Žatec)

Přeloženo z původního termínu 15.1.2022 (zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti)
české titulky
100 Kč
Premiéra divadelní hry pod titulem „ Když je vztah o ničem, je to otrava…“ v podání herců Jana RAMPASE a Evy RAMPASOVÉ, v režii Jaroslava WAGNERA a kolektivu ze žateckého divadelního souboru Opera Žatec. Vstupné: 100 ,- Kč .
23.03.2022 (středa)

TAK JÁ LETÍM ! (ADF Praha) - Peter QUILTER

Činohra-předplatné sk. A i mimo předplatné
česká verze
350 - 400 Kč
Hraje: Anna Polívková. Velmi upovídaná a výstřední pětačtyřicátnice Susan se rozhodne oslavit své narozeniny cestou do Austrálie a zopakovat si tak výlet, který se svými kamarádkami podnikla před čtvrtstoletím. Tentokrát však cestuje sama, sice se stejným očekáváním a sny, zato s pětadvacetiletou zátěží zkušeností. Její šarm, důvtip i chaos ji přimějí bilancovat – ironicky a hořko směšně se zamýšlí nad přátelstvím, láskou, osamělostí a nástrahách i radostech života.
27.03.2022 (neděle)

RARÁŠCI

Představení pro děti - mimo předplatné
česká verze
120 Kč
Písničková a zábavná edukační show pro malé děti - povídání , tancování a zábava pro malé děti i unavené rodiče, založená na velkoformátových animacích ( ve všech písničkách), kdy Rarášci mluví k dětem přímo z plátna ( vhodné pro děti od 3 do 10 let). Každé dítě dostane na památku samolepku Rarášků + hračku od firmy Playmobile. S Rarášky Michalem a Edou a raubířem Pepinem se podíváme do Afriky, zacvičíme si, naučíme se roční období a spoustu další zábavy. Hrají: Kateřina Kocichová, David Depta ( alternace: Magda Malá, Simona Prasková ).Možnost zakoupení pexesa: 30,-kč pro nadaci Český Mozek.Délka představení: 60 min + 15 min přestávka. Vstupné: 120,- Kč .
28.03.2022 (pondělí)

TALK SHOW JOSEFA DVOŘÁKA

Zábavný pořad- předplatné sk. D a mimo předplatné
česká verze
200 Kč
Zábavný pořad nejznámějšího českého vodníka, ale i skvělého divadelního, televizního a filmového herce Josefa Dvořáka, kterého doprovází populární redaktor Českého rozhlasu Jan Burda. Vstupné: 200,- Kč.
05.04.2022 (úterý)

ŠTEFAN MARGITA - INTIMITY

Koncert-mimo předplatné –podnájem divadla
česká verze
450 - 490 Kč
Štefan Margita, operní pěvec, tenor se z operního světa poprvé vydá do světa šansonu! Pro svoje fanoušky si tentokrát připravil více než hodinový koncert plný zcela nových písní, které pro něj napsal zpěvák a skladatel Michal Kindl. S Michalem jsme už společně vystupovali minulý rok na mém turné. Spolupráce se nám osvědčila, a tak jsem Michala požádal, zda by pro mě napsal další písně. Nakonec je z toho celý intimní večer, který bychom rádi strávili společně s vámi! Hosté: Michal Kindl, Iris Moris . Vstupné: 490,- /470,- / 450,- Kč
07.04.2022 (čtvrtek)

KONCERT KARLA PLÍHALA

Koncert - předplatné sk. D a mimo předplatné
česká verze
250 Kč
Originální skladatel, textař, zpěvák a multiinstrumentalista patří již více než 30 let k největším stálicím českého písničkářství. V jedné chvilce vás rozesměje, rozněžní či rozteskní emotivním textem písní. Jeho tvorba je naprosto ojedinělá a nenapodobitelná. Vstupné : 250,- Kč.
09.04.2022 (sobota)

GOTHIC THEATRE IV

Přeloženo z 27.11.2021 - VSTUPENKY V PLATNOSTI. PŘÍPADNÉ VRÁCENÍ VSTUPNÉHO-VIZ. SEKCE VSTUPENKY
česká verze
350 Kč
Gothic Theatre IV je pokračování úspěšného hudebně-divadelního festivalu, který se vrací téměř po šesti letech na prkna Městského divadla v Žatci. Trojlístek předních českých kapel gotického žánru vás zve na nezapomenutý večer dne 27.11.2021. Čeká vás bohatý program plný mystiky, tajemna, dobré hudby a tance, a to vše okořeněné atmosférou krásného Žateckého divadla a profesionálním zvukem. Prvním účinkujícím je BRATRSTVO LUNY, které je žánrově těžko zařaditelné hudebně-umělecké seskupení původem z Kralup nad Vltavou. Bývá nazýváno projektem, kapelou či hnutím. Vlastní definice tvorby souboru zní LunArt Music/Postgothic. BRATRSTVO LUNY je velebeno za svůj perfekcionistický přístup k vlastní tvorbě i koncertní činnosti. Není ho jednoduché spatřit na koncertních pódiích, neboť jeho filozofií je vystupovat jen při výjimečných příležitostech. A tou 4. ročník festivalu Gothic Theatre IV. bezesporu je! BRATRSTVO LUNY se představí v žateckém divadle premiérově v nové sestavě a pokřtí své novinkové album „Clamare". Druhým účinkujícím je Mostecká formace CARPATIA CASTLE, která v Žatci vystupovala již několikrát a to hlavně na druhém ročníku Gothic Theatre II., Žatecké Dočesné a nebo Krampus Show na Náměstí Svobody.CARPATIA CASTLE vystupuje také na předních tuzemských festivalech a v zahraničí. Vlastností kapely jsou historické hudební motivy, atmosféra textů dávných časů, prolínající se s melancholií vyprávěných příběhů a skutků, ohnivá show a působivá pódiová vizualizace.Dominantou kapely je altová zpěvačka Veronika Seidlová, která zpívá oděna v honosném kostýmu. S kapelou účinkují svícnice - tanečnice, které doplňují show muzikantů secvičenou taneční choreografií s rekvizitami a utváří tak celkový výraz kapely. Gothic Theatre IV je pro Carpatii jedinečným večerem, neboť pokřtí své nové CD „Alchymistův grál“. Posledním představeným účinkujícím jsou vlajkonoši žánru zvaného gothic rock a kapela s punkovými kořeny v totalitním Československu – to je jihlavské XIII. STOLETÍ. Smečka, mezi jejíž hlavní pilíře patří bratři Petr a Pavel Štěpánovi, dovršuje letos 30 let na scéně pod erbem ikonické Třináctky! Koncerty naší temně rockové legendy patří k vyhledávaným zážitkům nejenom v tuzemsku, ale i na Slovensku a v Polsku, kde kapela pravidelně koncertuje. Hity jako „Elizabeth", „Karneval", „Justýna" nebo „Fatherland" sborově zpívají fanoušci mnoha národností. Prostředí Městského divadla v Žatci slibuje mimořádný zážitek.
19.04.2022 (úterý)

KDYŽ PRINCOVÉ JSOU NA DRAKA-Aleš CIBULKA (Agentura GARDES)

DEFINITIVNĚ ZRUŠENO pořádající agenturou, zakoupené vstupenky lze vrátit v místě zakoupení
česká verze
280 Kč
Účinkují: Aleš CIBULKA, Ivana ANDRLOVÁ, Jan ČENSKÝ. V roce 2021 uplyne 41 let od premiéry legendární televizní pohádky Princové jsou na draka. Zábavný pořad plný historek z natáčení, perliček ze zákulisí a veselých historek, spojených s touto legendární pohádkou. Během ní samozřejmě zazní všechny slavné písně a to v originálním podání: Dělání, Kdyby se v komnatách, Hlupáku, najdu tě, Statistika, Není to příjemné pomyšlení, Jestli to nebude láska… V Talk show moderátor ALEŠ CIBULKA zpovídá hlavní představitele této pohádky IVANU ANDRLOVOU a JANA ČENSKÉHO . V programu je i soutěž o ceny: Tři dobrovolníci budou mít možnost zazpívat si píseň "Dělání" a publikum rozhodne, kdo byl nejlepší! Nebude chybět ani hra na jednu z nejslavnějších scén této pohádky – stavění zdi a další překvapení ! Součástí je autogramiáda hlavních představitelů.
25.04.2022 (pondělí)

PLNOU PAROU (Divadlo PALAS) René HEINERSDORFF

Činohra-předplatné sk. A i mimo předplatné
česká verze
350 - 450 Kč
Hrají: L. Vlasáková, M.Etzler, J.Dolanský,P. Horvátová/ A. Doláková, R.Trsťan. Sauna osamělého luxusního welness hotelu, tajná pracovní a milostná schůzka,touha po dítěti a potřeba sponzorského daru, to jsou atraktivní ingredience pro brilantní komedii plnou záměn a zmatků, která ale končí laskavým usmířením.
27.04.2022 (středa)

HRA SE SMRTÍ (DIVADLO NA MANINÁCH)Tomáš VONDROVIC

ZRUŠENO - zakoupené vstupenky lze vrátit
česká verze
250 - 350 Kč
Hrají: Otakar Brousek, Pavel Batěk. Napínavá a rafinovaná komedie, souboj dvou rovnocenných hráčů – manžela a milence – o lásku nepřítomné dámy. Střet dvou světů a dvou inteligencí: kdo a za jakou cenu zvítězí? Oba hrají doslova nejvyšší hru na kočku a myš, pouze nevíme, kdo je kdo. Humor poněkud detektivní, až černý, mystifikace, bitky nejen slovní, poslání nejen tohoto příběhu. Vstupné: 350,- /300,- /250,-
10.05.2022 (úterý)

SVATBA BEZ OBŘADU (Divadlo HÁTA) J.Girault/J.Vilfrid

Činohra-předplatné sk. A i mimo předplatné
česká verze
350 - 450 Kč
Hrají: A. Gondíkova, H.Kusnjerová, I.Andrlová/ O.Želenská,F.Tomsa, P.Nečas, R.štolpa, M.Vašinka, L.Pečenka. Komediální zmatek plný omylů a nevinných léček, lehkosti a nonšalantní elegance ve vtipných dialozích a v bláznivých, originálně vypointovaných situacích. To vše ve výsostně francouzském stylu. Průšvih střídá průšvih, pohroma pohromu v tempu přímo hektickém... Komedie byla v roce 1963 zfilmována pod názvem PouicPouic s Louis de Funesem a MireilleDarcovou v hlavních rolích. Vstupné: 450,- /400,- /350,-
19.05.2022 (čtvrtek)

PROGRAM NA ZÁCHRANU MUŽŮ (Divadlo KOMEDIOGRAF) Luboš BALÁK

Činohra-mimo předplatné
česká verze
330 - 380 Kč
Hrají: Roman Zach a Sandra Nováková . Možná to nikdo neví, a nejspíš je to tak dobře, protože projekt je tajný. Jistá část vědecké veřejnosti se totiž domnívá, že muži melou z posledního. Že se na rozdíl od komunikativních a flexibilních žen do moderního světa nehodí, protože se mu nedokáží přizpůsobit. Muži mají čím dál míň možností se předvést nebo něco velkého vykonat. Jejich svaly a pěsti dnes zastupují všelijaké stroje. Severní i Jižní pól jsou dobyty – i vše ostatní na této planetě. Nikoho není třeba chránit před divokou zvěří, protože divoká zvěř neexistuje. Muži opouštějí své tradiční pozice. Některé indicie dokonce připouštějí, že degenerují. Propadají trudnomyslnosti a zmaru. A to je škoda. A tak vznikl tajný program na záchranu mužů. V Národním ústavě duševního zdraví v Klánovicích u Prahy jsou s ním nejdál. Pojďme se podívat do Sexuologické laboratoře SL2 jaké programy na záchranu mužů se jim zatím podařilo vyvinout. Vstupné: 380,-/350,-/330,-
06.06.2022 (pondělí)

HODINA DUCHŮ (Divadlo ARTUR) J.Kriegel

Činohra-předplatné sk. A i mimo předplatné
české titulky
350 - 450 Kč
Hrají: Pavlína Mourková, Roman Štolpa, Matěj Kriegel, Bořek Slezáček, Monika Timková, Jindra Kriegel, Lucie Linhartová, Josef Hervert, Petr Semerád, Michaela Zemánková, Radomír Švec. Už jste určitě někdy slyšeli termín cítit se jako v sedmém nebi. Tato komedie si pohrává s myšlenkou, co tam může být a co může být v takovém šestém nebi, pátém a ostatních. Děj nás zavede do okamžiku půlnoci, kdy se otevírá možnost pro duchy odejít a splynout s velkým Já. Ale nebude to tak jednoduché. I zde probíhá administrativa a úředník z určitého nebe musí prověřit, zda duch je dostatečně uvědomělý a může se stát duší a odejít. Zjistíme, že i v nebi se honí kariéra a i úředník se chce dostat do vyššího nebe. A když se postupně na jednom místě sejdou duchové modelky, fotbalisty, bankéře, důchodce, zapáleného esoterika a dalších, bude o zábavu postaráno. Vstupné: 450,- /400,- /350,-
07.06.2022 (úterý)

THE BACKWARDS - WORLD BEATLES SHOW

Koncert-předplatné sk.D a mimo předplatné (PŘELOŽENO z 17.1. NA 7.6.22 - ZAKOUPENÉ VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI)
anglická verze
400 Kč
Košická kapela The Backwards zahájila svou karieru v roce 1995 původní tvorbou, poté následovalo spontánní rozhodnutí věnovat se hudbě své nejoblíbenější skupiny Beatles. Backwards přistupují k hudbě Beatles s respektem, úctou a snahou nejenom o kopírování hudebních postupů svých slavných vzorů. Neméně důležitý je pro ně také image, look, souhra a produkce, vedoucí k výsledku, který přesvědčí i nejkritičtějšího fanouška. K dosahování co nejvěrnějšího zvuku používají členové kapely originální hudební aparaturu kvalitních značek Vox, Rickenbacker, Gretsch, Höfner, Ludwig, atd. Vstupné: 400,-. Vstupenky jsou v platnosti a v prodeji.
20.10.2022 (čtvrtek)

ORIGINÁLNÍ PRAŽSKÝ SYMFONICKÝ ORCHESTR

Koncert - mimo předplatné
česká verze
Británie
Dokument
2014
320 Kč
Originální pražský synkopický orchestr je přední český profesionální orchestr zabývající se autentickou interpretací raného amerického jazzu, blues a taneční hudby 20. let. Díky použití dobových nástrojů, originálních technik hraní a sofistikovaných aranží, je tento orchestr považován za jeden ze stylově nejvěrnějších. Vstupné : 320,- Kč.
27.11.2022 (neděle)

MATÝSEK A JEHO KAMARÁDI / ZDENĚK POLÁCH

Zábavné rodinné představení -mimo předplatné - 200,- Kč (v předprodeji do 26.11.2022) / 250,- Kč (v den představení)
české titulky
200 Kč
(PŘELOŽENO z ledna 2022) Zdeněk Polách – jediný břichomluvec v České republice, který v roce 2018 vyhrál s Matýskem Zlatého bzučáka v soutěži Československo má talent. Neuvěřitelně vtipné a vynalézavé představení, který si užijí děti i rodiče. Vstupné: 200,- Kč ( v předprodeji do 26.11.2022) / 250,- Kč ( v den představení )

NEKOREKTNÍ HUMOR BEZ CENZURY / ZDENĚK POLÁCH

Zábavné „dospělácké“ představení-mimo předplatné-300,- Kč (v předprodeji do 26.11.2022) / 350,- Kč (v den představení)
česká verze
300 Kč
(Přeloženo z ledna 2022) Znáte Jeffa Dunhema a jeho břichomluveckou show z USA? Tak zbystřete je tady Zdeněk Polách finalista ČSMT a držitel zlatého bzučáku. Jeho show jsou vždy vyprodaná napříč naší republikou, tentokrát je určena pouze všem nad 15 let. Seznamte se z dědou Aloisem, Sergejem z Ukrajiny a hvězdou večera Dežem z Mostu… Pro děti nevhodná show, kterou ale dospělí musí vidět !!!. Vstupné: 300,- Kč (v předprodeji do 26.11.2022) / 350,- Kč (v den představení)