Abonmá

Představení od září do prosince 2020
předplatné sk. D hudebně zábavné pořady.


3.10.2020 VLASTA REDL S KAPELOU (Z 19.3.2020)

Nestor české hudební scény opět přijede do Žatce zahrát se svou kapelou, která se jmenuje: „Naše nová kapela“
Vstupné: 350,-
Vstupenky jsou v platnosti a stále v prodeji.


20.10.2020 LUKÁŠ PAVLÁSEK: KDO NEPLÁČE NENÍ ČECH

One man show známého komika Lukáše Pavláska s podtitulem „Češi, alkohol a Rock and roll“.
Lukáš Pavlásek patří mezi průkopníky a nejvýraznější tváře české stand-up comedy, natočil desítky výstupů do pořadů Na stojáka! a Comedy club a absolvoval stovky vystoupení. Jeho celovečerní speciál je esencí toho nejlepšího z jeho tvorby. Zkrátka těžký útok na vaši bránici.
Vstupné 250,-


9.11.2020 TALK SHOW JOSEFA DVOŘÁKA

Zábavný pořad nejznámějšího českého vodníka, především pak vynikajícího divadelního, televizního a filmového herce a moderátora, kterého doprovází populární redaktor Českého rozhlasu Jan Burda.

Vstupné: 200,-
Vstupenky jsou v platnosti a stále v prodeji.

Ostatní představení a koncerty od září do prosince 2020
Mimo předplatné


13.11.2020 Felix Slováček jr. & jeho orchestr

Původně – VIII. koncert k přivítání jara (21.3.2020)
Slavné filmové melodie, klasická hudba a Semafor, to je obsah tohoto koncertu, který má v našem divadle svoje již neodmyslitelné místo
Vstupné: 320,-
Vstupenky jsou v platnosti a stále v prodeji.


19.11.2020 Koncert Radůzy

Její umělecká dráha připomíná některé "pohádkové" životopisy. Na ulici ji v roce 1993 objevila Zuzana Navarová a již tři dny na to zpívala ve svatyni českých zpěváků, v pražské Lucerně. O pár týdnů později zde pak triumfovala jako "předskokanka" slavné americké písničkářky Susanne Vega, o šest let později měla stejnou čest při koncertě Mikea Oldfielda. Od té doby vydala několik velmi úspěšných sólových alb, která bez jakékoli reklamy lámou rekordy v prodejnosti. Získala několik zlatých Andělů. .
Tentokrát nám představí se svou kapelou průřez dosavadní tvorbou. Zazní nejen písně z nového alba Muž s bílým psem (říjen 2018), ale i písničky z prvních desek. Radůza se zvládne doprovodit na několik hudebních nástrojů. Její zpěv hřmí, ale i jemně vypráví dojemné příběhy.
Vstupné: 350,-


23.11.2020 Koncert The Backwards

Košická kapela The Backwards zahájila svou karieru v roce 1995
původní tvorbou, poté následovalo spontánní rozhodnutí věnovat se hudbě své nejoblíbenější skupiny Beatles.
Backwards přistupují k hudbě Beatles s respektem, úctou a snahou nejenom o kopírování hudebních postupů svých slavných vzorů. Neméně důležitý je pro ně také image, look, souhra a produkce, vedoucí k výsledku, který přesvědčí i nejkritičtějšího fanouška. K dosahování co nejvěrnějšího zvuku používají členové kapely originální hudební aparaturu kvalitních značek Vox, Rickenbacker, Gretsch, Höfner, Ludwig, atd.
Vstupné: 400,-
Vstupenky jsou v platnosti a stále v prodeji.


7.12.2020 Ladislav Špaček ETIKETA NENÍ VĚDA

O etiketě vážně i vesele…

Dvouhodinová one man show mistra etikety Ladislava Špačka, ve které shrne vše, co bychom měli znát, abychom se nechovali jako slon v porcelánu.
Víte, jak se obléknout do divadla? Které šaty by neměly chybět v žádném dámském šatníku? Jaký je rozdíl mezi šedým a černým oblekem? Umíme se správně představit? Kdo nastupuje první do výtahu?
Na desítky otázek dostanete v pořadu odpovědi. A co víc: Budete překvapeni, jak může být etiketa zábavná.
Vstupné 390,-Kč
Vstupenky jsou v prodeji

18. nebo 19.12.2020 ČESKÁ MŠE VÁNOČNÍ

Již tradiční Vánoční koncert – Jakub Jan Ryba: Česká

 

Představení od září do prosince 2020
předplatné sk. A činohra

14.9.2020 ENIGMATICKÉ VARIACE E.E.Schmitt Divadlo J.K.Tyla Plzeň
„Být vstřícný, to je úpadek,“ tvrdí slavný spisovatel, nositel Nobelovy ceny Abel Znorko, vyhlášený svou arogancí. Už léta žije sám, na vzdáleném ostrově v Norském moři; nepřijímá návštěvy a razantně odmítá všechna interview. Když jej ale osloví novinář jednoho regionálního deníku, překvapivě souhlasí. Hrají: Martin Stránský, Jan Maléř a další
Vstupné: 350,- / 300,- / 250,-

13.10.2020 VZHŮRU DOLŮ ! Jakub Zindulka Fanny Agentura
Co se stane, když se slavná francouzská herečka českého původu rozhodne hledat téma a velkou roli pro svůj comeback na filmové plátno?
Hraji: Dana Homolová, Milena Steinmasslová, Michaela Sejnová, Jakub Zindulka.
Vstupné: 330,- / 300,- / 280,-
Vstupenky jsou v platnosti a stále v prodeji.

16.10.2020 TOHLE NENÍ MARYŠA Divadlo Maškara
Přeložené ochotnické představení z 20.3.2020
Tohle je i není Maryša. Pražští ochotníci z divadla Maškara přiblížili klasiku dnešku.
Poněkud netradiční hra na motivy Aloise a Viléma Mrštíků o lásce, tvrdohlavosti, hamižnosti a o hlouposti, která ničí lidské osudy. Zasmějete se, ale bude Vás i mrazit.
Hrají: M.Šabatová, P.Šístek, J.Kondisová, M.Dvořák, L.Haupt, M.Novotný, M. Hart
Vstupné: 100,-
Vstupenky jsou v platnosti a stále v prodeji.

26.10.2020 SCÉNY Z MANŽELSKÉHO ŽIVOTA Ingmar Bergman
Hra o lásce, zklamání ale také o naději, že ti, co spolu prožili život, jsou svázáni něžným poutem, díky kterému se nikdy plně neodcizí. Původní filmový scénář napsal legendární režisér Ingmar Bergman pro herečku Liv Ullmannovou po odeznění jejich dlouholetého vztahu. Univerzitní vědec Johan a právnička Marianne tvoří dokonalý manželský pár, před nímž se rýsuje nadějná budoucnost. Hrají: Michaela Badinková, Michal Dlouhý, Barbara Lukešová, Kamil Halbich ,Vasil Fridrich; ze záznamu Simona Stašová
Vstupné: 450,- / 400,- / 350,-

24.11.2020 3 ŽENY Katy Brand Městské divadlo Most
Komedie o ženách, ale rozhodně ne, jen pro ženy.
Tři generace žen, babička, matka a dcera, se sejdou den před svatbou prostřední z nich v hotelovém pokoji. Hrají: Zita Benešová , Markéta Hausnerová, Ivana Zajáčková, Matyáš Procházka, Jana Pin,
Vstupné: 300,- 280,- 250,-

30.11.2020 DEŠTIVÉ DNY Keith Huff Divadlo Ungelt
Drsná a emotivní inscenace o přátelství, vině a odpuštění. Na scéně o dvou židlích se odehrává herecký dvojkoncert, na nějž budete po zhlédnutí vzpomínat ještě hodně dlouho. Na naprosté minimum omezená ungeltovská scénografie staví do popředí autentický dramatický příběh, který režisér vybudoval téměř výhradně na brilantních, strhujících výkonech obou představitelů. Hrají: Richard Krajčo a David Švehlík
Vstupné: 500,- 450,- 400,-

1.12.2020 ÚČA MUSÍ PRYČ Divadlo Verze

Rodiče dětí 5.B vyzvali třídní učitelku, aby se vzdala třídnictví. Výuce podle nich chybí koncept a žáci mají z učitelky strach. Učitelka ale nechce na návrh rodičů jen tak přistoupit - a velmi vyostřená třídní schůzka začíná.
Hrají: David Prachař, Jana Janěková ml., Kristýna Frejová, Linda Rybová, Igor Chmela, Petra Špalková
Vstupné: 450,- 400,- 350,-

3.12.2020 SKLENĚNÝ STROP David Hare Divadlo Ungelt

Dva rozdílné světy, dva nesmiřitelné přístupy k životu a jeden společný pocit viny, kterého se nejde zbavit. Fascinující střet dvou silných osobností, které se nedokáží přestat milovat, ačkoli je všechno proti.
Hrají: Tatiana Vilhelmová, Jiří Langmajer, Vincent Navrátil, Vladimír Pokorný
Vstupné: 450,- 400,- 350,-