04. 08. 2020            
  Hlavní menu
Jsme na:


Úvodní stránka
Vaše dotazy
Ke stažení


Původní galerieKlikni pro zvětšení

Autoři článků
Přehled všech článků
TOP 15

  Rubriky článků
mínus Činohra (232)
mínus Digitální kino (116)
mínus Dočesná (285)
mínus Hudební scéna (66)
mínus Humor (38)
mínus Informace (125)
mínus Koncerty (256)
mínus Letní kino (55)
mínus Pohádky (21)
mínus Programy (131)
mínus Soutěže (12)
mínus Výstavy (3)
mínus Z tisku (7)

  www.docesna.cz

  Zveřejněné články
<<  Srpen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       

  Vyhledávání

HLEDEJ VE VŠECH ČLÁNCÍCH
TOHOTO WEBU

( zadej klíčové slovo )  Administrace

Vstup pro redaktoryStav počítadla od :
1.12.2001Optimalizováno pro:
Administrátor:

Ing. František Roubal
frankie@zateckecountry.cz

Постельное белье всем

  Info

 • Rozpočet


 •   Rezervace lístků do digitálního kina

  Klikni na i konu a rezervuj si lístky včas!!!

  téma * Robert J. Hunter & The BladderStones - koncert
  Vydáno dne 24. 02. 2020 (202 přečtení)

  22. 3. v 19:00 zahraje v Městském divadle v Žatci britský bluesman R. J. Hunter za doprovodu členů české bluesrockové kapely The BladderStones. Dlužno podotknout že dva členové kapely Michael Nosek (bicí, zpěv) a Tomáš Frolík (kytara, zpěv) měli tu čest zahrát žateckým fanouškům nedávno jako členové skupiny Livin Free.

  O BladderStones bude ještě řeč, teď ale něco o R. J. Hunterovi. Britský rodák z ostrova Alderney na jihu GB, Robert J. Hunter je britský blues rockový kytarista zpěvák a skladatel. Když se zrovna nenachází doma v Londýně pilně objíždí podia ve Velké Británii i v Evropě se svou tříčlennou kapelou Robert J. Hunter Band. V jejím jedinečném zvuku se pode britských hudebních publicistů odráží Rory Gallagher, The Faces, Gary Clarke Jr, Free či Black Crowes. Neustálé vystupování pak má kladný vliv na jejich zdokonalování. Robert Hunter vyniká drsným silným hlasem a předimenzovanou kytarou, z níž vytahuje rify i s melodickými kusy, které umějí zůstat v hlavě posluchače. Kapela o sobě tvrdí, že hraje špinavé blues, ale pozorný posluchač si brzy všimne, že blues je v jejich tvorbě poskrovnu. Spíš by se dalo někdy říct, že hrají blues rokenrol, to, když to pořádně rozjedou... Ale co je po škatulkách, když se to líbí a dělá radost, že? Je to prostě takové směs blues, rocku a rokenrolu. Jejich songy 'Hurricane', 'Suitcase Blues' a 'Good People' obdrželi nadšené recenze nejen v GB. Kapela dosáhla velkého úspěchu, když vystoupala na 1. příčku v iTunes Blues Chart, také získala příležitost možnost hrát živě na BBC Radio 2, BBC Introducing, Planet Rock. Několik ukázek z jejich repertoáru: Good People, Loving Unfortunately The Robert J Hunter Band, live at the Water Rats Z celé kapely přijede do Čech jen kapelník a frontman Robert J. Hunter, za to však bude mít po boku a za zády své nové kamarády z české blues rockové kapely The BladderStones. The BladderStones Tomáš Frolík (kytara, zpěv) — jeden z nejtalentovanějších hráčů své generace, stipendista na London Center of Contemporary Music. V roce 2019 byl pozván do nového projektu sestaveném Honzou Holečkem a Vladimírem "Gumou" Kulhánkem – Livin Free. Johnny Judl (baskytara, zpěv) — je původně vystudovaný fagotista ( Pražská konzervatoř), člen legendární Jablkoně s kterou natočil 11 CD, 1 DVD a absolvoval vystoupení různě po světě (Evropa, USA, Afrika) Michael Nosek (bicí, zpěv) — vystudoval hru na bicí nástroje na KJJ a Jazzovou interpretaci na JAMU. Stylově je velmi všestranný a působí nebo působil ve skupinách Personal Highway, Eggnoise, Jana Lota, Maraca, Mario Bihari atd. Také on dostal a přijal pozvánku do Livin Free. Takhle jim to hrálo s harmonikářem Wilem Wildem ve Staré pekárně Brně.


  [Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5


  ( Celý článek | Autor: Karel Fiala | Informační e-mail  Vytisknout článek )

   
    Kontakt divadlo
  Městské divadlo
  Dvořákova 27
  43801 Žatec

  Tel: 415 710 519
  Ičo: 70201111

  Ředitel:
  Martin "Víťa" Veselý
  Zástupce:
  Hanka Zeleňáková

  Předprodej pokladna:
  PO-PA : 14-17 hod
  Nebo před filmovými projekcemi


    Naši partneři
  PhpRS


  Optimalizováno pro: IE/Opera/Mozilla Firefox - 1024x768      Úvodní stránka | Rubriky článků | Ke stažení | Program divadla