17. 10. 2018            
  Hlavní menu
Jsme na:


Úvodní stránka
Vaše dotazy
Ke stažení


Původní galerieKlikni pro zvětšení

Autoři článků
Přehled všech článků
TOP 15

  Rubriky článků
mínus Činohra (197)
mínus Digitální kino (104)
mínus Dočesná (265)
mínus Hudební scéna (66)
mínus Humor (37)
mínus Informace (112)
mínus Koncerty (234)
mínus Letní kino (48)
mínus Pohádky (20)
mínus Programy (120)
mínus Soutěže (12)
mínus Výstavy (3)
mínus Z tisku (7)

  www.docesna.cz

  Zveřejněné články
<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     

  Vyhledávání

HLEDEJ VE VŠECH ČLÁNCÍCH
TOHOTO WEBU

( zadej klíčové slovo )  Administrace

Vstup pro redaktoryStav počítadla od :
1.12.2001Optimalizováno pro:
Administrátor:

Ing. František Roubal
frankie@zateckecountry.cz

Постельное белье всем

  Info

 • Výhled rozpočtu


 •   Rezervace lístků do digitálního kina

  Klikni na i konu a rezervuj si lístky včas!!!

  téma * Nabídka představení v sezoně 2018/2019
  Vydáno dne 02. 09. 2018 (1104 přečtení)

  Zde je náhled připravovaných činoherních pořadů v žateckém divadle. V prodeji jsou již abonentní vstupenky pro všechny skupiny. Více info u paní Zeleňakové na tel: 415 710519

  Nabídka představení pro sezónu 2018/ 2019

   3.10.2018                       ANI SPOLU,ANI BEZ SEBE             Divadlo Kalich

  Předplatné skupiny A

  Jejich byty dělí jen pár metrů společné chodby, ovšem oni dva jako by žili každý na jiné planetě. Ona  - renomovaná psycholožka, on -  manažer marketingu. Shodnout se dokážou jen na jediném: že toho druhého prostě nemůžou vystát. Jenže pod každodenními slovními přestřelkami a dohady prosvítá cit, který si oba dva zprvu odmítají přiznat… Nikdo z nás přece nechce zůstat sám a jak známo, protiklady se přitahují!

  Ona ….. JANA PAULOVÁ                                On ….. DAVID SUCHAŘÍPA

   

  18.10.2018 v 19:00 hod.

  ZÁBAVNÁ TALKSHOW - Populární televizní a rozhlasový moderátor, publicista          a bavič Aleš CIBULKA a jeho hosté.

  Ivanka DEVÁTÁ a  Jaroslava OBERMAIEROVÁ .. vstupenky již v prodeji.

   

   

  24.10.2018       MISTR A MARKÉTA    / Michail Bulgakov

   Předplatné skupiny A    /     DOCELA VELKÉ DIVADLO

  Příběh ďábla Wolanda,   který se s katem Azazelem,   a s ďábelskou vražedkyní Helou, po několika staletích vrací do Moskvy, aby zjistil, zda se lidé změnili, drží celé dvě hodiny diváky v napětí. Woland zjišťuje, že i po staletích jsou lidé stále zbabělí, lační po penězích, lžou, kradou, udávají a nenávidí jeden druhého. Proto je začíná trestat.  . Všichni, kteří se s ďábelskou trojicí setkají, končí na psychiatrické klinice. Jedním z mála kladných hrdinů románu je básník - Mistr, který napsal román, kvůli kterému rovněž končí v psychiatrické léčebně. Mistrova milenka Markéta, se ho ale rozhodne zachránit  Příběh o lásce, odvaze, touze po svobodě a nikdy nekončícím boji s arogancí moci je zpracován tak, že působí velmi emotivně na dospělé, ale i na mladé lidi, kteří berou za svůj především příběh lásky a odvahy postavit se zlu a otevřeně se smějí tuposti hlupáků.

   

   

   ……11.2018        SMÍM PROSIT         Gérard Bitton a Michel Munz

  Předplatné skupiny A                              STUDIO BOUŘE

   Henri de Sacy je vášnivý milovník všech žen. Jednoho dne se dozvídá, že má po své tetě zdědit balík peněz, pod podmínkou, že se do roka ožení. Ale jak se nemuset své vášně k ženám vzdát a zároveň splnit kladenou podmínku? Řešení bude překvapivé, rozuzlení ještě   překvapivější.

  Svižná komedie, která nabízí vtipné dialogy a krásné herecké příležitosti.

  Hrají: Jan Révai, Igor Bareš, Robert Jašków , Kateřina Janečková, Karel Zima

   

   27.11.2018.   ... ADVENTNÍ KONCERT SKUPINY FRAGILE

                        .. vstupenky již v prodeji.

   

  29.11.2018          JEDNA A JEDNA JSOU TŘI      / VÁCLAV PROCHÁZKA   /     DIVADLO VE VĚŽI

  Hudebně divadelní představení, které spojuje činohru s živou hudbou  Zuzany Kožinové (Housle)Hra přibližuje dvě osudové ženy Antonína Dvořáka, milující ženu Annu a milovanou tajnou lásku Josefinu. Obě ženy vedou imaginární dialog o svém osudovém muži, rozdělený do klíčových epizod jejich pozoruhodného společného života od Dvořákových hudebních začátků a prvních úspěchů v Praze, přes turné Evropou až k slavné premiéře Novosvětské symfonie v New Yorku. Ústřední myšlenkou hry je věčná pravda filosofů života, že žít s bytostí milující je větší štěstí, než snít o životě s bytostí milovanou, protože štěstí nelze vysnít, jen prožít.

  Hrají:     Kateřina Seidlová, Lucie Kožinová,   Zuzana Kožinová

  Hlas A. Dvořáka:     Libor Hruška

  VE HŘE ZAZNÍ TYTO SKLADBY:  Karneval,   Mazurek ,   Romance ,   Stabat Mater, Koncert h-moll pro violoncello a orchestr - 3. Věta,         Osmá symfonie “Anglická” - G-dur - 4. Věta a spousta dealších

   

  ....12. 2018   ZAHRAJ TO ZNOVU, SAME     / WOODY  ALLEN /                                                                                                  

  "S ženskýma to máš jednoduchý! Ještě jsem nepoznal žádnou, kterou by nepoučila facka, nebo dávka z pětačtyřicítky." Neurotický filmový kritik Felix Alan se snaží vyrovnat s tím, že ho opustila manželka. Únik z reality nachází ve světě fantazie a snů, v němž se o životě radí se svým velkým vzorem Humphreym Bogartem. A jak se zdá, tato terapie mu prospívá!

  Speciální hosté ze záznamu ve filmových rolích  I. Bergmanové a H. Bogarta:

  Libuše ŠAFRÁNKOVÁ        a Josef ABRHÁM

  Hrají:  Jan Hrušínský, Miluše Šplechtová,Marika Procházková/Tereza  Němcová, Zdeněk Hruška/Marek Taclík

   

  22.1.2019       VYSAVAČ    /  PATRIK HARTL     /    STUDIO DVA   

  Bohumil Klepl v jedinečné komediální ONE MAN SHOW o zamilovaném uklízeči z nákupního centra. Máte chuť nechat si vysát každodenní starosti z hlavy? Přijďte se podívat na tuto romantickou komedii plnou vtipných eskapád, neuvěřitelných hrdinských kousků, trapných nárazů na držku a snění. Patrik Hartl, autor hitu Hvězda s Evou Holubovou a režisér nejúspěšnější české one man show Caveman, představuje výjimečný komediální talent Bohumila Klepla v osvěžujícím milostném příběhu, který vás zaručeně příjemně naladí.

   

   ....1.2019               VÁLKA  ROSEOVÝCH       WARREN ADLER   Předplatné skupiny A  Barbara a Jonathan Roseovi, dokonalí manželé, kteří jsou se svými dětmi ve svém dokonalém domě dokonale šťastni. Zdánlivě. Najednou jeden z nich zjistí, že by bylo krásné být sám a chce se rozvést… Za pomoci právníků se tak rozjíždí mašinérie rozvodového řízení, kdy však ani jeden z manželů nechce přijít o krásný dům. Vzájemně si likvidují osobní věci, zabíjejí domácí zvířata, připravují ty nejdrsnější naschvály, neustoupí ani o píď. Drama, a přesto komedie, i když zatraceně mrazivá!  Hrají:  Michal Dlouhý, Kateřina Lojdová, Roman Štabrňák, Lukáš Král,  Petr Florián

   

  ....2.2019      4 000 DNŮ       PETER   QUILTER

  Předplatné skupiny A        DIVADLO UNGELT   Matka, syn a jeho partner vzpomínají na uplynulých jedenáct let. Každý z nich si je ale pamatuje jinak. Do jaké míry utváří paměť naši osobnost? V dramatickém příběhu napsaném s anglickou lehkostí a humorem hrají Hana Maciuchová, Ondřej Novák a Petr Stach.  

   

  26.2.2019                ŘÁDÍ  JAKO  TAJFUN   / 

  ROBIN HAWDON      /      DIVADLO  RADKA  BRZOBOHATÉHO    

  Slavná herecká dvojice Rachel a John Dudleyovi mají manželství plné hysterických scén, rozchodů a návratů. Nezávisle na sobě a samozřejmě bez vědomí toho druhého se oba, se svými novými milenci, vydají strávit příjemný víkend ve venkovském hotýlku, kam kdysi jezdili spolu. Francouzský hoteliér Pierre Laroche, který už párkrát nájezd manželů Dudleyových zažil, se rozhodne udělat cokoli, aby se ti dva nepotkali a tentokrát k žádnému výbuchu nedošlo. Do hotelu se totiž chystá kritik ze samotných Timesů, Pierrova životní šance. Hrozící odhalení hasí nemožný personál hotelu kbelíkem plným ledu, takže půl osazenstva hotelu se neustále převléká, až nemá co na sebe. Zběsilá komedie plná zvratů nakonec doběhne k překvapivému rozuzlení.

  Hrají: E.Čekan,M.Hrabě, K.Peřinová, Ch.Doubravová, K.Hábl, A.Hardt, M.Enčev

   

  18.3.2019     KAŽDÉMU JEHO PSYCHOTERAPEUTA        G.BETH a A.COOPER

   Předplatné skupiny A     /   Divadlo Nymburk

  Komedie ve čtyřech sezeních.

  Co se může přihodit, když se zlodějíček vetře do psychoterapeutické ordinace a je "vpuštěn" na pacienty? Co se stane, když začne léčit "selským" rozumem?

  Neustále  stoupá počet lidí, kteří trpí duševními poruchami a s jejich počtem vzrůstá i počet psychoterapeutických ordinací.    Bohužel se vedle seriózních psychoterapeutů, objevuje i nemálo šarlatánů. A právě do tohoto prostředí zabloudí Felix, zlodějíček pracující v obchodních domech.Člověk, který má za sebou  i  několik semestrů veteriny  - podvodníček s otevřeným srdcem a s nesmírnou pohotovostí. Co se asi stane, když někdo takový zabloudí do psychoterapeutické praxe? Něco  velice pozoruhodného - v psychodžungli se najednou rozjasní a Felix slaví terapeutické triumfy!  Hrají: Braňo Polák,  Eva Decastelo, Uršula Kluková/Hanka Sršňová, Barbora Mottlová, Martin Pošta,Václav Upír Krejčí, Lukáš Toman Paclt, Pavel Procházka, Jiří Xaver Veselý

   

  10.4.2019   OSIŘELÝ ZÁPAD       MARTIN  McDONAH

  / Předplatné skupiny A       SPOLEK KAŠPAR DIVADLO V CELETNÉ

  Dva bratři, jeden sporák, sbírka porcelánových figurek,oblíbené chipsy a uříznuté psí uši,,,k tomu všemu ještě opilý farář  a jedna hezká hubatá holka prodávající kořalku...Vítejte v Irsku v městečku Leenane!!!

  Hrají: Matouš Ruml, Petr Lněnička, Tereza Rumlová, Lukáš Jůza

   

  ....4.2019        PERFECT  DAYS    /  LIZ   LOCHHEADOVÁ      

   / DIVADLO   PANTHEON

   Romantická komedie nejen o ženách a nejen pro ženy. Úspěšná kadeřnice Barbs má na první pohled úplně všechno: prosperující firmu, popularitu, exkluzivní byt, přátele a pečlivou matku. Ovšem jedno jí chybí – nějak nestihla mít dítě a zbývá jí posledních pár let, kdy se to musí podařit. Jenže manželství se jí rozpadlo, nejbližší přítel je homosexuál a potenciální otcové z nejrůznějších důvodů selhávají..

  Hrají:  Lenka Vlasáková, Jan Dolanský, Jan Hofman, Dana Syslová / Eva Lecchiová, Petra Jungmanová, Vilém Udatný

   

  ...5.2019          VĚZEŃ NA DRUHÉ AVENUE    NEIL SIMON  

  Předplatné skupiny A                   

   Slavná komedie o tom, jaké to je, když se Vám vše vymkne z rukou.

  Čtrnácté patro, výtah nejezdí, voda neteče, odpadky páchnou, venku horko k padnutí, v bytě zima, sousedi pořádají mejdany až do noci a zloději právě ukradli na co přišli... Ne každý se však dokážeme zbláznit s takovou dávkou humoru, ironie a sarkasmu.

  Hrají: Simona Stašová, Kamil Halbich. Veronika Jeníková,Vasil Fridrich, Helena Karochová

   

  ....6.2019        BREJLE    /   JIŘÍ    CÍSLER  / Předplatné skupiny A

  Divadelní komedie  BREJLE  je plná komických vypjatých situací ze života dnešní doby. Je protkaná písněmi filmových šlágrů jako např. Titanik, Růžový Panter, Moulin Rouge apod. Hra pojednává o rozvedeném manželském páru, který se po roce osamění   rozhodne už nežít sám,  a podat si inzerát na  seznámení pod jinými jmény. Ovšem ani jeden z nich netuší, koho  že to vlastně oslovuje.  Oba představitelé trpí silnou oční vadou a na krátkou vzdálenost bez brýlí nevidí skoro   nic. Jelikož jim jejich oční vada připadá jako překážka při seznámení, rozhodnou se brýle na první schůzce odložit a říci o problému s viděním partnerovi později. A v této chvíli se rodí naše hodinová komedie.

   

  TAKÉ JE  V JEDNÁNÍ NĚKOLIK DALŠÍCH PŘEDSTAVENÍ:

   

  DIVADLO V ŘEZNICKÉ                        Odvolání                           Bill C. Davis

  Kázání o osobní odvaze a nezávislosti

  Mark Dolson - student katolického semináře, který vstupuje na scénu jako rebelující „snílek a pošetilec“, je ochoten sám sebe i „kariéru“ kněze, pro svoje názory a ideály pravdy a čistoty, zničit. Tak to alespoň vidí jeho mentor otec Farley.  Hrají: Miroslav Táborský a Filip Cíl

   

   

  DIVADLO PALACE            Hraběnka                     

  Píše se rok 1958. Na svůj znárodněný zámek, do rodného městečka se přes soudní zákaz vrací Elizabeth Anna Marie, hraběnka z Lansdorfu a ze Scheinbergu, nyní domácí dělnice Lansdorfová, aby zde oslavila své 70. narozeniny. Je protivná, urputná, nesnesitelná, dojemná, velkorysá, vtipná, ironická i sebeironická, sarkasticky sžíravá, ale především moudrá, noblesní, s nebývalou schopností nadhledu. Při realizaci svého plánu pomáhají bývalí zaměstnanci, v čele s komorníkem Aloisem, a to i navzdory neustálé hrozbě ze strany režimu. Vrcholem inscenace jsou brilantní, vtipné dialogy Hraběnky a komorníka Aloise, v nichž se naplno zaskví sofistikované herectví Elišky Balzerové a Davida Novotného.

   

  OZZCORP CZECH                      Pánská šatna aneb Mušketýři v Mexiku

  Hrají, zpívají a improvizují: Martin Dejdar, Jiří Lábus, Pavel Nový, Jan Jiráň, Martin Janouš a Petr Hojer

  Představení „Pánská šatna aneb Mušketýři v Mexiku" je kolektivní improvizace herců, úspěšné písničky, řeči, atrakce, nápady a to vše v režii Martina Dejdara. Nepropásněte jedinečnou příležitost nahlédnout tak trochu klíčovou dírkou do pánské šatny herců. Zažijete spontánní atmosféru, improvizační nápady, jedinečné propojení herců a diváků i trochu kolegiální škodolibosti. Vždyť někteří z herců spolu hrají již desítky let a prožili společně velkou část hereckého života. To vše se odráží na vzájemných „přihrávkách" i nekompromisních „smečích

   

  Divadlo Kalich                           TITANIC

  FILIP BLAŽEK a MIROSLAV VLADYKA

  Vtipná parodie pro dva komiky v mnoha úlohách. Naprosto výjimečné příležitosti pro výjimečné herce nabízí s velkým nadhledem, ale i se spoustou hlubších témat podaná rekonstrukce potopení nejslavnější lodi světa. Text Johna Fiskeho slavil úspěch už u sousedů na Slovensku, kam ho přivedl jeho velký fanoušek Milan Lasica. Na českou divadelní scénu se dostává poprvé.

   

     [Akt. známka: 2,00] 1 2 3 4 5


  ( Celý článek | Autor: Karel Fiala | Informační e-mail  Vytisknout článek )

   
    Kontakt divadlo
  Městské divadlo
  Dvořákova 27
  43801 Žatec

  Tel: 415 710 519
  Ičo: 70201111

  Ředitel:
  Martin "Víťa" Veselý
  Zástupce:
  Hanka Zeleňáková

  Předprodej pokladna:
  PO-PA : 14-17 hod
  Nebo před filmovými projekcemi


    Naši partneři
    Mediální partneři  PhpRS


  Optimalizováno pro: IE/Opera/Mozilla Firefox - 1024x768      Úvodní stránka | Rubriky článků | Ke stažení | Program divadla