19. 07. 2018            
  Hlavní menu
Jsme na:


Úvodní stránka
Vaše dotazy
Ke stažení


Původní galerie



Klikni pro zvětšení

Autoři článků
Přehled všech článků
TOP 15

  Rubriky článků
mínus Činohra (194)
mínus Digitální kino (102)
mínus Dočesná (243)
mínus Hudební scéna (66)
mínus Humor (36)
mínus Informace (112)
mínus Koncerty (233)
mínus Letní kino (48)
mínus Pohádky (20)
mínus Programy (118)
mínus Soutěže (12)
mínus Výstavy (3)
mínus Z tisku (7)

  www.docesna.cz

  Zveřejněné články
<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

  Vyhledávání

HLEDEJ VE VŠECH ČLÁNCÍCH
TOHOTO WEBU

( zadej klíčové slovo )


CyklistikaGambitČeská KanadaJindřichohradeckoKunžakvodlitniRomantikaHistorické ubytováníLuxusní chataRybolovRekreační chataUbytováníStrmilovský šachový klub

  Administrace

Vstup pro redaktory



Stav počítadla od :
1.12.2001



Optimalizováno pro:




Administrátor:

Ing. František Roubal
frankie@zateckecountry.cz



  Info

  • Výhled rozpočtu


  •   Rezervace lístků do digitálního kina

    Klikni na i konu a rezervuj si lístky včas!!!

    téma * ŽATECKÁ DOČESNÁ 2017 - kompletní program největších slavností chmele v EU !!!
    Vydáno dne 31. 07. 2017 (6234 přečtení)

    Zden předkládáme kompletní program akce.

    Název: DOČESNÁ 2017 – 60. ročník slavností chmele a piva

    Datum: 1. a 2. září 2017

    Místo: Město Žatec

    Vstup: ZDARMA

    Pořadatel: Městské divadlo Žatec, Město Žatec

    Web: www.docesna.cz

    FB událost: https://www.facebook.com/events/1885596488366763

     

    PÁTEK 1. 9. 2017

     

    NEXEN STAGE (Náměstí Svobody)

    18:00 – 18:40    Zahájení (Chmelobrana, zástupci města)

    18:40 - 19:10    Děti svému městu

    19:10 – 20:10    The Little Bit Band

    20:30 - 21:30    Guns and Roses Tribute

    22:10 - 23:30   Vojtěch Dyk & B-Side Band

    (Moderují Radka Mašková a Radek Jirgl)

     

    INNOGY STAGE (Letní kino, Vrchlického ulice)

    18:00 - 18:20    Zahájení

    18:20 - 19:30    Mandrage

    20:00 - 21:00    Circus Brothers

    21:40 - 22:40    Citron, Ladislav Křížek a Tanja

    23:00 - 24:00    Debustrol

    (Moderuje Karel Fiala) 

     

    SOLAR TURBINES STAGE (nám. Prokopa Velkého)

    18:00 - 18:20    Zahájení  

    18:20 - 19:20    Průvan

    19:50 - 20:50    Zrní

    21:20 - 22:30    Věra Martinová  s kapelou

    23:00 - 24:00    Jelen

    (Moderuje Milan Hořejší)

     

    YANFENG STAGE (Historické tržiště, Dvořákova ulice)

    18:00 – 24:00 

    Dobové prodejní stánky, dobová řemesla, soutěže pro děti i rodiče,

    Každou hodinu historický program (Rytířské souboje, alchymista, atd.)

     

     

    SOBOTA 2. 9. 2017

     

    NEXEN STAGE (Náměstí Svobody)

    12:30 - 13:00    Žatečanka

    13:00 - 13:25    Zahájení, Delegace, Partneři Dočesné

    13:25 - 13:35    Vyhodnocení degustace piva  

    13:35 - 14:50    Žatečanka + tanec s korbelem + česání chmele

    14:50 - 15:05    Nexen (Soutěž generálního partnera)

    ----------------------------- POZOR ZMĚNA -------------------------------------

    15:40 - 16:50    CBC Big Band a Dalibor Gondík  

                                    - (Slavnostní Galakoncert k 60. výročí Dočesné)

    17:40 - 18:50    Hana Zagorová, Petr Rezek  a  Boom Band

    ----------------------------- POZOR ZMĚNA -------------------------------------

     

    19:40 - 20:50    Petr Bende band a Cimbalová muzika Grajcar

    21:40 - 23:00    Ivan Král s kapelou 

    (Moderují Dalibor Gondík a Radek Jirgl)

     

     

    INNOGY STAGE (Letní kino, Vrchlického ulice)

    14:00 - 15:00    Voxel

    15:30 - 16:30    Hlahol

    17:00 - 18:00    Jaksi Taksi

    18:40 - 19:40    Skyline

    20:20 - 21:20    Vypsaná Fixa

    22:00 - 23:00    Jegr

    (Moderuje Karel Fiala)

     

    SOLAR TURBINES STAGE  (nám. Prokopa Velkého)

    10:30 - 11:00    Jitřenka Žatec s pohádkou

    11:00 - 13:30    Divadlo Koňmo

    14:00 - 15:00    Eva a Vašek

    15:30 - 16:30    Pepa Fousek

    17:00 - 18:00   Ivan Mládek & Banjo Band

    18:40 - 19:40   Švihadlo

    20:20 - 21:20    Coda

    22:00 - 23:00    N.O.H.A.

    (Moderuje Milan Hořejší)

     

     

    YANFENG STAGE (Historické tržiště, Dvořákova ulice)

    12:00 – 22:00 

    Dobové prodejní stánky, dobová řemesla, soutěže pro děti i rodiče,

    Každou hodinu historický program (Rytiřské souboje, alchymista apod.)

     

    KLÁŠTERNÍ ZAHRADA (tř. Obránců míru)

    Odpočinková zóna s dopoledním programem pro dříve narozené a odpoledne s dětským programem s prezentací Žateckých zájmových organizací a spolků.

    10:00 - 11:30    A léta běží – program především pro starší generaci

                      Veselá Sedma Jana Sedlaříka (dechová hudba z Vysočiny)

    12:00 – 13:30    Prague Dolls (vokálně instrumentální kvintet)

    13:00 – 17:00    Prezentace Žateckých zájmových spolků a organizací

    14:00 - 17:00    Každou celou hodinu program pro rodiče s dětmi

                             (soutěže, tanec, kouzelník, hudba, balónková show)

     

     Doprovodné akce:

    Pátek  1. 9.   a   Sobota 2. 9.  

    Chovatelský areál Žatec (výstava Králíků, drůbeže, holubů a exotů, pořádá Svaz chovatelů)

     

    Husitská Bašta (expozice muzea Homolupulů, pořádá Chmelobrana)

     

    Odborná degustace piv (Chmelářský institut)

     

    Živý Obraz – ukázka ručního česání chmele v nejmenší chmelničce na světě na nám. Svobody

     

    Underwall 2017 - sobota 2. 9.

    Streetbalcup Žatec 6. ročník, od 9:00, venkovní hřiště 2. ZŠ,

    Skatečesná vol. 5, od 11:00, skatepark pod rampami

     

    Live stage, od 17:30, skatepark pod rampami

    Vystoupí:

    IF (Idea + DJ Fatte) / PJ & DJ Jorge Naipes / Cock / Melody Mell / Highlife Boyz / DJ Bart a.k.a. Custom Class

    Více na: https://www.facebook.com/events/1659366924373007

     



    Související články:
    DEBUSTROL na Dočesné (11.08.2017)
    Stroy (30.08.2016)
    SKETY na Dočesné. (03.08.2016)
    Dana Fuchs - Janis Joplin 21. století - Dočesná 2013 (15.08.2013)
    Blue Effect (09.08.2012)
    X Left to Die neboli Xlefti (09.08.2012)
    Harlej (09.08.2012)
    Už jsme doma – příjemně organizovaný chaos. (08.08.2012)
    Alkehol (08.08.2012)
    55. Žatecká Dočesná 2012 - kompletní program (02.08.2012)
    Wabi Daněk (15.08.2011)
    BSP (15.08.2011)
    No Name (15.08.2011)
    Olympic (15.08.2011)
    Vltava (15.08.2011)
    Progres: Dialog s vesmírem a průlet rockovou historií. (04.08.2011)
    Michal Prokop (03.08.2011)
    Dymytry (01.08.2011)
    Půlnoc (01.08.2011)
    The Snuff (01.08.2011)
    Tři sestry Banditos (01.08.2011)
    UDG (01.08.2011)
    Sto zvířat (01.08.2011)
    Hudební výlet s Progres na Dočesné v Žatci. (01.08.2011)
    Zpěvačka Debbi zazpívá i s kapelou živě na Dočesné. (01.08.2011)
    Dočesná v Žatci. (01.08.2011)
    ŽATECKÁ DOČESNÁ 2011 - Kompletní program (29.07.2011)
    Poděkování za uskutečnění Dočesné 2010 (17.09.2010)
    Program 53. Žatecké Dočesné 2010 (12.08.2010)
    Laura a její tygři (09.08.2010)
    Dorian Gray (SK) a jeho hardrockové obrazy (09.08.2010)
    CODA: 25 let v hardrocku (09.08.2010)
    Brutus: It´s only rockenroll (05.08.2010)
    Prague conspiracy (05.08.2010)
    Status Praesents (05.08.2010)
    ZZ Top Revival: Brněnský klon texaských vousáčů (05.08.2010)
    Miro Žbirka: Zahraniční hvězda nejvyšší svítivosti (30.07.2010)
    Vidiek- Venkovští gentlemani (30.07.2010)
    Mandrage - Zázračné děti dospěly v rockery (30.07.2010)
    David Koller: Goliáš českého rocku (30.07.2010)
    Jitka Charvátová (30.07.2010)
    Dočesná 2009-poděkování a fotogalerie (03.10.2009)
    ČECHOMOR Koncert - jako procházka po měsíci (06.08.2009)
    Čechomor - elektrický folkoreček s bicíma (03.08.2009)
    Country scéna -Taxmeni (03.08.2009)
    Country scéna - Pepa Nos. (03.08.2009)
    X-left to die (03.08.2009)
    Hrací skříň (03.08.2009)
    Jakub Smolík – zpěvák a hitmaker (03.08.2009)
    Walda Gang aneb elektrický Walda (03.08.2009)
    Baumaxa - sranda všeho druhu (03.08.2009)
    DEMIKAAT – oživená hudební historie (03.08.2009)
    ŽATECKÁ DOČESNÁ 2009 - kompletní program letošního ročníku (27.07.2009)
    Výpadek energie při Dočesné (06.09.2008)
    Jaroslav Uhlíř pro děti i dospělé (19.08.2008)
    Rockující Škwoři (19.08.2008)
    Neuvěřitelný večer s Michalem Pavlíčkem a jeho četnými hosty. (19.08.2008)
    Horkýže slíže (19.08.2008)
    ŽATECKÁ DOČESNÁ 2008 - Kompletní program akce (19.08.2008)
    Michal Pavlíček třikrát jinak aneb přátelské hudební jam session (07.08.2008)
    M&M(Martinová &Marshall) na Country scéně. (05.08.2008)
    Vzpomínka na Petra Kalandru (05.08.2008)
    Roman Dragoun opět v Žatci na Dočesné (05.08.2008)
    Lenka Filipová na hlavní scéně Dočesné (05.08.2008)
    Návrat O. Havelky a Melody Makers na Dočesnou (05.08.2008)
    Poděkování všem partnerům a organizátorům 50. Žatecké Dočesné (04.09.2007)
    KAREL GOTT vystoupí v Žatci na Dočesné (02.08.2007)
    Písně od PINK FLOYD a Rogera Waterse zazní v Žatci na Dočesné. (02.08.2007)
    ALPHAVILLE - Další legenda na Dočesné v Žatci (02.08.2007)
    Cocotte minute (02.08.2007)
    Vadimír Míšík a Blue Effect Radima Hladíka (02.08.2007)
    Pražský výběr 2 (02.08.2007)
    50. Žatecká Dočesná 2007 - kompletní program akce (19.07.2007)
    Struhující bubenická show s Tam Tam Orchestra na Dočesné (16.07.2007)
    Visací Zámek (06.07.2007)
    Pumpa (05.07.2007)
    One season band Michala Pavlíčka (05.07.2007)
    AC / DC - Špejblovi Pomocníci (05.07.2007)
    Barbekjů (05.07.2007)
    Josef Zíma zazpívá se Žatečankou na Dočesné (04.07.2007)
    Když odvrácená strana Měsíce ozářila Roudnici (03.12.2006)
    49. Žatecká Dočesná 2006 (13.10.2006)
    Žatecká Dočesná 2006 - stručný náhled kompletního programu (17.08.2006)
    Vlasta Horváth (07.08.2006)
    Tajnej koncert, Dan Bárta s Illlustratosphere, Monkey Business a J.A.R (04.08.2006)
    František Nedvěd a Druhé podání (04.08.2006)
    Leoš Mareš - moderátor (03.08.2006)
    Skupina Verona (02.08.2006)
    Bára Basiková & Precedens (01.08.2006)
    Marie Rottrová (01.08.2006)
    Dočesná.cz (02.07.2006)
    Pár otázek pro Švihadlo (11.11.2005)
    Noc plná Pink Floyd. (19.10.2005)
    Pohled serveru www.iperuc.cz na The Wall (12.09.2005)
    The Wall – recenze DVD Plzeň (23.08.2005)
    Dočesnou čeká ojedinělá show (22.08.2005)
    Pivní Masakr na Dočesné trochu jinak. (16.08.2005)
    THE WALL 2005 - Pink Floyd - Filip Benešovský (12.08.2005)
    The Wall na Žatecké dočesné 2005 (10.08.2005)
    NIGHTWISH REVIVAL (01.07.2005)
    ŠVIHADLO (01.07.2005)
    TRILOBEAT (01.07.2005)
    KUJOONI (01.07.2005)
    STOLNÍ SPOLEČNOST (01.07.2005)
    Beautiful Cafillery (01.07.2005)
    Děda Mládek Illegal Band (01.07.2005)
    Touch (01.07.2005)
    NEVÍM-nejmladší rocková skupina (01.07.2005)
    STRAHOVANKA (01.07.2005)
    PATRIK HEZUCKÝ- moderátor na hlavní scéně (01.07.2005)
    ŽATEČANKA (01.07.2005)
    Karel Černoch A Orchestr Josefa Hlavsy (28.06.2005)
    KATAPULT-Legenda českého rocku na Dočesné 2005 (27.06.2005)
    Laura a její tygři na hlavní scéně Dočesné 2005 (26.06.2005)
    Dočesná 2005 - Doprovodné akce (26.06.2005)
    Dočesná 2005 - Hlavní scéna (26.06.2005)
    Dočesná 2005 - Rocková scéna (26.06.2005)
    Dočesná 2005 - Country scéna (15.06.2005)
    Jaká by měla být dočesná (20.04.2005)
    Jako bezproblémovou hodnotí pořadatelé Dočesnou 2002 (05.09.2002)

    [Akt. známka: 2,00] 1 2 3 4 5


    ( Celý článek | Autor: Karel Fiala | Informační e-mail  Vytisknout článek )

     
      Kontakt divadlo
    Městské divadlo
    Dvořákova 27
    43801 Žatec

    Tel: 415 710 519
    Ičo: 70201111

    Ředitel:
    Martin "Víťa" Veselý
    Zástupce:
    Hanka Zeleňáková

    Předprodej pokladna:
    PO-PA : 14-17 hod
    Nebo před filmovými projekcemi


      Naši partneři








      Mediální partneři



    PhpRS


    Optimalizováno pro: IE/Opera/Mozilla Firefox - 1024x768      Úvodní stránka | Rubriky článků | Ke stažení | Program divadla