22. 02. 2018            
  Hlavní menu
Jsme na:


Úvodní stránka
Vaše dotazy
Ke stažení


Původní galerie



Klikni pro zvětšení

Autoři článků
Přehled všech článků
TOP 15

  Rubriky článků
mínus Činohra (189)
mínus Digitální kino (99)
mínus Dočesná (243)
mínus Hudební scéna (66)
mínus Humor (36)
mínus Informace (108)
mínus Koncerty (226)
mínus Letní kino (45)
mínus Pohádky (20)
mínus Programy (114)
mínus Soutěže (12)
mínus Výstavy (3)
mínus Z tisku (7)

  www.docesna.cz

  Zveřejněné články
<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28     

  Vyhledávání

HLEDEJ VE VŠECH ČLÁNCÍCH
TOHOTO WEBU

( zadej klíčové slovo )


CyklistikaGambitČeská KanadaJindřichohradeckoKunžakvodlitniRomantikaHistorické ubytováníLuxusní chataRybolovRekreační chataUbytováníStrmilovský šachový klub

  Administrace

Vstup pro redaktory



Stav počítadla od :
1.12.2001



Optimalizováno pro:




Administrátor:

Ing. František Roubal
frankie@zateckecountry.cz



  Zasílání programu divadla
Zde Vám nabízíme pravidelné zasílání aktuálních informací o programu divadla a kina. Stačí vyplnit jméno a e-mail. Údaje nebudou předány třetím stranám.



  Rezervace lístků do digitálního kina

Klikni na i konu a rezervuj si lístky včas!!!

téma * ŽATECKÁ DOČESNÁ 2014 - kompletní program největších slavností chmele v EU !!!
Vydáno dne 15. 08. 2014 (1830 přečtení)

Zde předkládáme kompletní Line UP ( program ) akce Žatecká Dočesná 2014.

DOČESNÁ 2014 - LINE UP

 

Pátek 5.9.

RWE STAGE  (Nám. Svobody)

18:00 - 18:40   Zahájení  .. Moderátoři Karel Fiala a Radka Mašková

18:40 - 19:20   Děti městu

19:50 - 21:00   Kabát revival Plzeň

21:30 - 22:40   Alkehol

22.50 - 24:00   Harlej

 

ČEZ STAGE - LETNÍ KINO ( Vrchlického ulice)

18:00 - 18:20  Zahájení

18:20 - 19:30  Luboš Andršt

20:00 - 21:10  Věra Špinarová a skupina A. Pavlíka

21:40 - 22:40  Petr Kalandra Memory Band

23:00 - 24:00  Maelström (rock Plzeň)

 

RADIO BLANÍK STAGE Nám.  Prokopa Velkého

18:00 - 18:20  Zahájení

18:20 - 19:30  Slunovrat

20:00 - 21:10  Kamelot

21:40 - 22:40  Petra Janů a skupina Golem

23:00 - 24:00  Lochness

 

 

Sobota 6.9.

RWE STAGE  (Nám. Svobody)

11:30 - 13:00   H3K Podbořany

13:00 - 13:25   Zahájení, delegace … moderátor Radek Jirgl

13:25 - 13:35   Miss CHCHP

13:35 - 13:40   Vyhodnocení degustace piva

13:40 - 15:00   Žatečanka + tanec s korbelem

15:30 - 16:30   The Tap Tap

17:00 - 18:00   Jaroslav Uhlíř s kapelou

18:30 - 19:30   North Big Band

20:00 - 21:00   Peter Nagy a Indigo

21:30 - 22:40   Chinaski

23:10 - 00:25  Tata Bojs

 

ČEZ STAGE - LETNÍ KINO ( Vrchlického ulice)

12:30 - 13:30   Mean Messiah (thrash death metal)

14:00 - 15:00   Gang Ala Basta

15:30 - 16:30   Hentai Corporation

17:00 - 18:00   Tři sestry Banditos

18:30 - 19:30   Carpathia Castle

20:00 - 21:00   Wohnout

21:30 - 22:30   Tony Ducháček a Garage

23:00 - 24:00   Beautifull Cafillery

 

RADIO BLANÍK STAGE Nám.  Prokopa Velkého

10:30 - 11:00   Jitřenka Žatec

11:30 - 13:30   Pavel Novák dětem

14:00 - 15:00   LAST STATION

15:30 - 16:30   Pavel Novák

17:00 - 18:00   Luboš Pospíši a 5P

18:30 - 19:30   Rock And Roll Band Marcela Woodmana

20:00 - 21:00   Hot Sisters (swing a elektroswing)

21:30 - 22:30   Yentac (Žatec big beat)

23:00 - 24:00   Žlutý pes

 

Pátek 5. 9. A  Sobota 6.9. 2014

HISTORICKÉ TRŽIŠTĚ  ( Dvořákova ul u Divadla )

Dobové prodejní stánky, Dobová řemesla, Soutěže pro děti i rodiče, Každou hodinu šermířský souboj a historická hudba…. Kompletní program bude vylepen v prostoru konání akce.



[Akt. známka: 1,00] 1 2 3 4 5


( Celý článek | Autor: Karel Fiala | Informační e-mail  Vytisknout článek )

 
  Kontakt divadlo
Městské divadlo
Dvořákova 27
43801 Žatec

Tel: 415 710 519
Ičo: 70201111

Ředitel:
Martin "Víťa" Veselý
Zástupce:
Hanka Zeleňáková

Předprodej pokladna:
PO-PA : 14-17 hod
Nebo před filmovými projekcemi


  Naši partneři







  Mediální partneři



PhpRS


Optimalizováno pro: IE/Opera/Mozilla Firefox - 1024x768      Úvodní stránka | Rubriky článků | Ke stažení | Program divadla