20. 01. 2020            
  Hlavní menu
Jsme na:


Úvodní stránka
Vaše dotazy
Ke stažení


Původní galerie



Klikni pro zvětšení

Autoři článků
Přehled všech článků
TOP 15

  Rubriky článků
mínus Činohra (229)
mínus Digitální kino (113)
mínus Dočesná (285)
mínus Hudební scéna (66)
mínus Humor (38)
mínus Informace (121)
mínus Koncerty (251)
mínus Letní kino (52)
mínus Pohádky (21)
mínus Programy (131)
mínus Soutěže (12)
mínus Výstavy (3)
mínus Z tisku (7)

  www.docesna.cz

  Zveřejněné články
<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

  Vyhledávání

HLEDEJ VE VŠECH ČLÁNCÍCH
TOHOTO WEBU

( zadej klíčové slovo )



  Administrace

Vstup pro redaktory



Stav počítadla od :
1.12.2001



Optimalizováno pro:




Administrátor:

Ing. František Roubal
frankie@zateckecountry.cz

Постельное белье всем

  Info

  • Rozpočet


  •   Rezervace lístků do digitálního kina

    Klikni na i konu a rezervuj si lístky včas!!!

    téma * ŽATECKÁ DOČESNÁ 2013 - Kompletní program
    Vydáno dne 29. 07. 2013 (8503 přečtení)

    Zde předkládáme kompletní program Dočesné v Žatci !!!

    06. 09. 2013 / Pátek



    18:00–18:40 Slavnostní zahájení
    (Fanfáry, Chmelobrana)

    Karel Fiala a Radka Mašková (Oblíbení regionální moderátoři)

    18:40-19:20 Děti svému městu (ZUŠ Žatec, ZŠ P. Bezruče)

    19:50-21:00 Deep Purple revival - Koberec Band (Zlínský revival slavných Britu)

    21:00-21:01 Rozsvícení chmelového majáku (Nám. Prokopa Velikého)

    21:21-24:00 Václav Neckář 70 let
    (Ojedinělý narozeninový koncert Václava Neckáře a skupiny Bacily, s hosty)


    18:00-18:20 Slavnostní Zahájení

    18:25-19:30 Album (Bluegrass z Chomutova)

    19:50-20:50 Pepa Štross (Folkový písničkář)

    21:10-22:20 František Nedved & Tibreak (Folková a trampská legenda opět na Dočesné)

    22:40-24:00 Průvan (Regionální fcountry skupina)

     


    07. 09. 2013 / Sobota



    10:30-11:30 H3K (Pohodový rozjezd v režii regionální skupiny)

    11:50-13:00 Blues No More (Nostalgické blues z Chomutova)

    13:00-13:25 Slavnostní zahájení (Fanfáry, seznámení s programem a sponzory, uvítání delegací)

    13:55-15:00 Žatečanka Jaroslava Filípka (K dobrému pivečku kapela z města chmele a piva se svými sólisty. SOutěž v tanci s korbelem piva na hlavě a ručním česáním chmele)

    15:30-16:40 1. Československá Supergroup (superskupina která vznikla na základe hlasování posluchacu Radia Beat ve složení Michal Pavlícek - kytara, Kamil Strihavka - zpev, Vladimír Guma Kulhánek – baskytara, Roman Dragoun – klávesy, Honza Hrubý – housle, Miloš Meier - bicí)

    17:10-18:10 Michal Hrůza a kapela Hrůzy autor hitů Zejtra mám a Bílá velryba)

    18:40-19:40 Dalibor Janda (nestárnoucí písně a osobitý hlas)

    20:10-21:20 Work Shop and More (Dasha, Franta Hönig, Mersí, Feeda Goodlett a další špicky ceské hudební scény v tanecním funky-soulovém projektu)

    21:50-22:50 Dana Fuchs (výjimecný chraplavý hlas ala Janis Joplin v podání americké „živelné“ rockerky a skvelé doprovodné skupiny)

    23:15-00:30 Mig 21 (Jirí Machácek s veselou chlapeckou skupinou z Prahy 5 – Smíchova)




    10:00-10:40 Loutkoherecké sdružení Jitřenka (Křídlová pohádka s maňáskovými loutkami)

    10:50-12:00 Divadlo Mazec (dětské muzikálové představení, zábavné soutěže a hry)
     

    13:00-14:00 Barruth (Lounský rockový nárez na rozjezd)

    14:20-15:20 Rybičky 48 (pop-punková skupina z Kutné Hory)

    15:40-16:40 Ivan Hajniš and Dr. T.B.C. band (elektrizující rock blues)

    17:00-18:00 Fast Food Orchestra (živelné a divoké ska-reggae)

    18:20-19:35 Hudba Praha (Pražská rocková klasika)

    19:55-21:10 Root (démonická black metalová legenda)

    21:30-22:45 Koblížc! (teenagerovský punk)

    23:05-00:15 Plus Naši (travní orchestr mesta Chomutova)

     



    Pá 6. 9. 18:00 – 24:00
    So 1. 9. 11:00 – 24:00
    Dobové prodejní stánky, dobová remesla, souteže pro deti a rodice. Behem dne šermírské souboje a dobová muzika.



    6. 9. – 7. 9. Chovatelský Areál Žatec
    9:00 – 17:00 (výstava králíků, drůbeže, holubů a exotů)

    6. 9. – 7. 9. Husitská Bašta (expozice muzea Homolupulů, pořádá Chrám Chmele a Piva)

    5. 9. – 6. 9. Odborná degustace piv (Chmelarský institut – pouze pro odbornou verejnost)

    7. 9. Živý Obraz (ukázka ručního česání chmele v nejmenší chmelničce na nám. Svobody)

    Zveme Vás na návštěvu Chrámu chmele a piva (Pá, So 10:00-17:00), Regionálního muzea a Křížovy vily (Pá 9:00-17:00, So 10:00–16:00), Chmelařského Muzea (Pá, So 10:00-17:00), a Informačního centra u hlavní scény (Pá 14:00–19:00, So 10:00–20:00).


    Všechny časy jsou pouze orientační a může dojít k časovému posunu. Děkujeme za pochopení.



    [Akt. známka: 2,65] 1 2 3 4 5


    ( Celý článek | Autor: Karel Fiala | Informační e-mail  Vytisknout článek )

     
      Kontakt divadlo
    Městské divadlo
    Dvořákova 27
    43801 Žatec

    Tel: 415 710 519
    Ičo: 70201111

    Ředitel:
    Martin "Víťa" Veselý
    Zástupce:
    Hanka Zeleňáková

    Předprodej pokladna:
    PO-PA : 14-17 hod
    Nebo před filmovými projekcemi


      Naši partneři








    PhpRS


    Optimalizováno pro: IE/Opera/Mozilla Firefox - 1024x768      Úvodní stránka | Rubriky článků | Ke stažení | Program divadla