30. 05. 2020            
  Hlavní menu
Jsme na:


Úvodní stránka
Vaše dotazy
Ke stažení


Původní galerieKlikni pro zvětšení

Autoři článků
Přehled všech článků
TOP 15

  Rubriky článků
mínus Činohra (232)
mínus Digitální kino (116)
mínus Dočesná (285)
mínus Hudební scéna (66)
mínus Humor (38)
mínus Informace (123)
mínus Koncerty (256)
mínus Letní kino (53)
mínus Pohádky (21)
mínus Programy (131)
mínus Soutěže (12)
mínus Výstavy (3)
mínus Z tisku (7)

  www.docesna.cz

  Zveřejněné články
<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

  Vyhledávání

HLEDEJ VE VŠECH ČLÁNCÍCH
TOHOTO WEBU

( zadej klíčové slovo )  Administrace

Vstup pro redaktoryStav počítadla od :
1.12.2001Optimalizováno pro:
Administrátor:

Ing. František Roubal
frankie@zateckecountry.cz

Постельное белье всем

  Info

 • Rozpočet


 •   Rezervace lístků do digitálního kina

  Klikni na i konu a rezervuj si lístky včas!!!

  téma * František Ringo Čech – Na Brusel Vávro !
  Vydáno dne 19. 05. 2009 (2365 přečtení)

  Městské divadlo Žatec uvede v úterý 9. června vlasteneckou komedii o lásce nezbedného poslance ke krásné Missce a šlechetnému prezidentovi.

  Činohra  je velmi tvrdou politickou satirou na současné poměry a situaci na politické scéně. Nemíří nalevo ani napravo a ukazuje idioty a kretény, se kterými se v osobním životě divák setkává na každém kroku. Vystupují v ní blbci z celého širokého politického spektra. Účinkují: František Ringo Čech, Petr Martiňák, Jaroslav Sypal, Jiří Halekal, Uršula Kluková, Marta Olšrová, Michal Gulyáš, Gala Macků a další. Poslední velká činohra letošní sezony začne od 19:30 hod.  

  Další informace :

   

  Vlastenecká komedie F. R. Čecha se zpěvy a tanci o lásce nezbedného poslance ke krásné missce a šlechetném prezidentovi.

  Nově zvolený poslanec do parlamentu v Kocourkově Václav čeká na svůj vlak a loučí se s přítelem Toníkem předsedou strany, Poctivého demokratického bohatství ,, za kterou byl Václav zvolen. Když na nádraží rozmlouvá s hostinským Palivcem, přichází překrásná miss Kocourkov a televizní rosnička Máňa provázená svojí nerozlučnou přítelkyní Marcelou.
  Oba mladí lidé se do sebe zamilují a rozhodnou se, že spolu utečou, schovají se před světem a budou žít jen a jen se svojí velikou láskou.
  Když Václav odchází vrátit poslanecký mandát přichází do hostince bankéř a burzián Daniel, obchodník s topnými oleji, nečestný člověk, zhýralý a zvrhlý boháč, zamiluje se do Máni a naruší její čistou duši a panenské představy o věrnosti mnoha dary a penězi. Těmto svodům nebohá a nezkušená Máňa podlehne. Oba milenci (Máňa a Václav) žijí na golfu mezi boháči a jsou šťastni. Do děje zasahuje předseda strany Toník, který naléhá, aby se Václav vrátil do politiky a sloužil vlasti. Získá dokonce od Čečenců z Kremelského mauzolea ukradeného Lenina. Když se finanční situace mladých milenců zhorší, přijme Máňa nabídku bankéře Daniela aby žila v jeho vile s tučnou rentou. Pouze nouze donutí oba mladé lidi, aby nabídku přijali a vymyslí chytrý plán, kdy s Máňou bude ve vile též Václav vydávající se za jejího bratra prostého dudáka z Chodska. Tak se taky stane! Přítelkyně Marcela ze závisti zrazuje svoji nejlepší kamarádku. Nešťastná Máňa ze zoufalství svádí italského diplomata hraběte Cornuta, který jejímu kouzlu též podlehne a šílený láskou přichází si pro ni aby jí odvezl do slunné Itálie. Máňa šílí, protože její srdce a duše patří Václavovi, pouze tělo hřeší a to vydatně! Marcela vyzradí její poměr s hrabětem Cornutem i Václavem panu bankéři Danielovi. Zhrzený hrabě Cornuto vyzývá Máňu na souboj a též Václav vyzývá olejového magnáta Daniela. Schyluje se k masakru.
  Do toho svádí úspěšně Máňa předsedu strany Toníka a Marcela to opět udá Václavovi. Válka je na spadnutí. Těsně než promluví zbraně je s okamžitou platností odvolán hrabě Cornuto do Itálie, aby se zodpovídal před Benitem Musolinim za své nemravné chování a ztrátu Sicilie. Do všeobecné vřavy přichází prezident republiky Kocourkov a nastoluje ve společnosti soulad, mír a lásku. Když už je téměř vyhráno přichází nečekaně komisař EU pro Kocourkov Dr. Kurve a vyhrožuje a trestá čechy za neplnění usnesení a nařízení EU! Prezident republiky je však chytrý a češi nad EU zvítězí!
  Dr. Kurve zahanben prchá. Všichni se vezmou a pravda a láska zvítězí v Kocourkově nad lží a nenávistí!  [Akt. známka: 1,00] 1 2 3 4 5


  ( Celý článek | Autor: Karel Fiala | Informační e-mail  Vytisknout článek )

   
    Kontakt divadlo
  Městské divadlo
  Dvořákova 27
  43801 Žatec

  Tel: 415 710 519
  Ičo: 70201111

  Ředitel:
  Martin "Víťa" Veselý
  Zástupce:
  Hanka Zeleňáková

  Předprodej pokladna:
  PO-PA : 14-17 hod
  Nebo před filmovými projekcemi


    Naši partneři
  PhpRS


  Optimalizováno pro: IE/Opera/Mozilla Firefox - 1024x768      Úvodní stránka | Rubriky článků | Ke stažení | Program divadla