14. 11. 2019            
  Hlavní menu
Jsme na:


Úvodní stránka
Vaše dotazy
Ke stažení


Původní galerieKlikni pro zvětšení

Autoři článků
Přehled všech článků
TOP 15

  Rubriky článků
mínus Činohra (229)
mínus Digitální kino (112)
mínus Dočesná (285)
mínus Hudební scéna (66)
mínus Humor (38)
mínus Informace (118)
mínus Koncerty (250)
mínus Letní kino (52)
mínus Pohádky (21)
mínus Programy (129)
mínus Soutěže (12)
mínus Výstavy (3)
mínus Z tisku (7)

  www.docesna.cz

  Zveřejněné články
<<  Listopad  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

  Vyhledávání

HLEDEJ VE VŠECH ČLÁNCÍCH
TOHOTO WEBU

( zadej klíčové slovo )  Administrace

Vstup pro redaktoryStav počítadla od :
1.12.2001Optimalizováno pro:
Administrátor:

Ing. František Roubal
frankie@zateckecountry.cz

Постельное белье всем

  Info

 • Rozpočet


 •   Rezervace lístků do digitálního kina

  Klikni na i konu a rezervuj si lístky včas!!!

  téma * Národní šampionát mažoretek 2006
  Vydáno dne 23. 05. 2006 (4644 přečtení)

  V sobotu 20.5. proběhlo od 10.00 na náměstí v Žatci oblastní kolo Národního šampionátu mažoretkových skupin. Za město uvítal všechny zúčastněné místostarosta Aleš Dvořák a president mažoretkového svazu p.Tomáš Stavěl a zahájili soutěž v pochodovém defilé. Do pochodu všech 15 zúčastněných souborů vyhrávala dechová hudba Jitřenka Praha a dechový orchestr mladých Oharka Louny. Čtyřčlenná porota hodnotila pochodový krok, rytmus pochodu a synchronizaci skladby s hudbou.

   

  Po společném obědě který zajistila jídelna při Základní škole v Koměnského alej, se všichni přesunuli do areálu letního kina, kde ve 14.00 hodin začala druhá část soutěže v pódiových formacích. Soutěžilo 15 mažoretkových skupin ve třech základních kategoriích, děti, juniorky a seniorky. Třetím rokem proběhla také soutěž v pomponech (roztleskávačky), té se zúčastnily 4 soubory, a podruhé proběhla soutěž v Show Group,což je skladba s jakýmkoliv doplňkovým náčiním.V rámci doprovodného programu, během kterého se porota odebrala vyhodnotit pořadí, vystoupilodívčí pěvecké duo Pussy, které v chladném počasí roztancovaly všechny přítomné návštěvníky. V 17.00 se dostavila porota s výsledky, které pro někoho přinesly štěstí a slávu pro jiné slzy a smutek. Vítězem v kategorii mladší děti se staly Minipampelišky Praha pod vedením Pěvy Filípkové a ve starších Sněhurky ZUŠ Žatec pod vedením paní učitelky Lenky Turkové. V  juniorkách zvítězily Panenky České Budějovice pod vedením paní Marie Kolafové a v nejstarší kategorii mladších seniorek si vítězství odnesly Matulenky Žatec paní učitelky Lenky Turkové a ve starších Sedmikrásky Žatec pod vedením paní učitelky Ivany Fábryové. V pomponech si v jednotlivých kategoriích vítězství vybojovaly Panenky České Budějovice a Sedmikrásky Žatec Ivany Fábryové. Kromě vítězů se do národního kola nominovalo ještě dalších šest souborů.

  Chladné počasí s drobnými přeháňkami tradičně nezklamalo, i když po ukončení si pořádnou sprchu ani letos nenechalo ujít.

  Návštěvnost veřejnosti na náměstí byla velice skromná, o to větší zájem o vystoupení byl v letním kině, kde díky krajské dotaci nemuselo být vybíráno žádné vstupné.

  V závěru bych rád poděkoval všem zúčastněným souborům, Městské policii Žatec pod vedením pana Jiřího Štorka za bezchybný dozor a doprovod, porotě za organizaci a kvalitní rozhodování, Technickým službám Žatec za dopravní značení, panu Kvapilovi za vyznačení úseku pro pochodové defilé, kuchařkám a vedení Základní školy Komenského alej za výborný oběd a poskytnutí prostoru jídelny, všem zaměstnancům Městského Divadla v Žatci za organizaci a přípravu celé akce, technikům a zvukařům, stánkařům za zajištění občerstvení a firmě Rosana za bezplatné zajištění pitného režimu, záchranářům Žatec za zajištění první pomoci. Zvlášní poděkování si zaslouží pracovníci Městské policie Žatec pod vedením pana Jiřího Štorka, kteří měli nemalé starosti s neukázněnými řidiči, kteří nerespektovali dopravní značení a museli být odtaženi.

  Martin Veselý

  ředitel městského divadla
  [Akt. známka: 3,00] 1 2 3 4 5


  ( Celý článek | Autor: Martin Veselý | Informační e-mail  Vytisknout článek )

   
    Kontakt divadlo
  Městské divadlo
  Dvořákova 27
  43801 Žatec

  Tel: 415 710 519
  Ičo: 70201111

  Ředitel:
  Martin "Víťa" Veselý
  Zástupce:
  Hanka Zeleňáková

  Předprodej pokladna:
  PO-PA : 14-17 hod
  Nebo před filmovými projekcemi


    Naši partneři
    Mediální partneři  PhpRS


  Optimalizováno pro: IE/Opera/Mozilla Firefox - 1024x768      Úvodní stránka | Rubriky článků | Ke stažení | Program divadla