Jazz fest Competition 2019 - Letní amfiteátr ( Vrchlického ulice, Žatec)

Autor: Karel Fiala <fiala(at)centrum.cz>, Téma: Koncerty, Vydáno dne: 16. 05. 2019

Zde předkládáme pozvánku na další akci v Žatci.

Pořadatelé: Základní umělecká škola Žatec a Městské divadlo Žatec

Datum: 29.května 2019

Čas: 9:00 hod.

Místo: Letní amfiteátr ( Vrchlického ulice, Žatec)

Název: Jazz fest Competition 2019

 

Popis: Soutěžní přehlídka  dvanácti žákovských orchestrů z Brandýsa nad Labem, Českého Brodu, Děčína, Chomutova, Jirkova, Litvínova, Loun, Prahy, Rožmitálu pod Třemšínem a města Žatec.  Výherce soutěže si zahraje na dalším ročníku slavností chmele Dočesné a získá  drobné ceny sponzorů.  V závěru akce zahraje skupina TOP Dream Company. Vstup pro žáky základních a středních škol v dopoledních hodinách zdarma. Pro ostatní veřejnost je vstup pouze 50,- Kč. Odborná porota vybírá a hodnotí během soutěže nejlepší tři soubory. Vítězné soubory budou odměněny poukázkami na nákup hudebního zboží na eshopu IMUSICDATA v částce 6.000, 3.000 a 1.000 Kč , které do soutěže věnovala společnost Music Data Velké Meziříčí. Každý hráč dostává sladkou pozornost ve formě speciálně vyrobeného perníku pro tuto soutěž.

Všechny tři vítězné soubory dostávají možnost zahrát na Dočesné 7. 9. 2019 na jednotlivých pódiích.  Diváci mohou pomocí žetonů v průběhu celé přehlídky hlasovat v soutěži  o "Nejsympatičtější těleso festivalu".

 

 

TOP DREAM COMPANY …  foto v příloze

Videoklip …. SO DANCE …. https://www.youtube.com/watch?v=ZztJBR_XYOU&list=PL2cpnPqa91MY9Ukf0ugSLl6oJpUbaVyeL&index=2&t=0s