Veselá Trojka z TV Šlágr zahraje v Žatci !

Autor: Karel Fiala <fiala(at)centrum.cz>, Téma: Koncerty, Vydáno dne: 01. 04. 2019

11. dubna od 19:00 bude v Žatci (v Městském Divadle) hodně veselo. Po nějakém čase sem zavítá hvězda TV Šlágr - Veselá Trojka. Jejich repertoár tvoří písně na lidovou notu jejichž autorem je hráč na heligonku Pavle Krška. V triu ho doplňují Miroslav Hrdlička, klávesy azpěv a Jaromír Kozelek, akordeon a zpěv. .. Více v článku ..

Od svého prvního vystoupení na kanále šlágrů se vypracovali do pozice jeho rodinného stříbra.

Veselá trojka

 

Veselá Trojka je vlastně projekt Pavla Kršky, který se po padesátce naučil na heligonku a pustil se do vlastní tvorby. Pozval si na pomoc dva kamarády a o Veselé Trojce bylo rozhodnuto. Všichni tři mají za sebou kari

éru v rockových kapelách i na tancovačkách. Dnes hrávají většinou v rytmu polky a valčíku a jejich cílovou skupinou jsou převážně senioři potažmo seniorky. Trochu sebeironického chlapáctví trochu romantiky melodie, které se umějí dostat do hlavy. I přes seniorský věk komunikují se svými příznivci na Facebooku a na svých stránkách a pozitivními ohlasy se to tam jen hemží.


Pavel Krška říká o Veselé Trojce: „Jsme dlouholetí kamarádi se smyslem pro humor, kteří celý život věnovali hudbě. Náš věk, pohled na život kolem sebe, ale hlavně láska k lidové písničce nás spojila a svedla dohromady a vytvořila pevnou partu. Naším cílem je přinášet v našich písničkách radost a pohodu, která se v dnešní době začala vytrácet.“
Objíždějí území bývalého Československa a všude šíří nákazu pohody a dobré nálady. Mimo to je bývá hodně vidět na TV Šlágr, kde se zapojují do různých soutěží. Komu se jich i tak nedostává, může je poslouchat na Youtube nebo z jejich sedmi CD a jednoho DVD. Není ale nad kolektivní sdílení, takže jejich písníčky budou 11. duna chutnat nejlépe v Městském divadle.