Perfektní dny Lenky Vlasákové a Jana Dolánského

Autor: Karel Fiala <fiala(at)centrum.cz>, Téma: Činohra, Vydáno dne: 29. 03. 2019

Městské divadlo v Žatci uvede ve středu 17. Dubna romantickou a svižnou komedii Perfect Days. Příběh hry nás zavede k úspěšné kadeřnici Barbs, která má na první pohled úplně všechno: prosperující firmu, popularitu, exkluzivní byt, přátele a pečlivou matku. ... Více v článku ...

 Ovšem jedno jí chybí - nějak nestihla mít dítě a zbývá jí posledních pár let, kdy se to musí podařit. Jenže manželství se jí rozpadlo, nejbližší přítel je homosexuál a potencionální otcové z nejrůznějších důvodů selhávají.

 


Výsledek obrázku pro Perfect days činohra


Barbs si připadá absolutně nenaplněná. K čemu je žití na vysoké noze, když na vás v obrovském bytě nikdo nečeká? Na co máte spoustu peněz, když je nemáte s kým utrácet? A co teprve, když je vám 40 a biologické hodiny bijí jako o závod? Lov na kvalitního dárce spermatu se pro ni pomalu ale jistě stává prioritou a posedlostí. Romantická a svižná komedie, která netradičním způsobem ironizuje (anti)feministická klišé. Hra Perfect days je vtipným důkazem toho, že život pro nás vždy chystá něco úplně jiného, než si plánujeme. V romantické komedii, nejen o ženách a nejen pro ženy, zahrají Lenka Vlasáková, Jan Dolanský, Dana Syslová, Petra Jungmanová, Vilém Udatný, Jan Hofman a další.  Režie se ujal Petr Kraclík. Hra začíná  v žateckém divadle od 19:00 hod. 

 


Výsledek obrázku pro Perfect days činohra

 

Fotografie: https://www.ipantheon.cz/perfect-days2/

 

Více o hře najdete na: https://www.ipantheon.cz/perfect-days

 


Výsledek obrázku pro Perfect days činohra