Manželské vraždění s Jaroslavem Duškem

Autor: Karel Fiala <fiala(at)centrum.cz>, Téma: Činohra, Vydáno dne: 25. 02. 2019

Městské divadlo Žatec uvede již 28. Března komediální činohru Manželské vraždění s Jaroslavem Duškem a Natašou Burgerovou. Hra, kterou s úspěchem již mnoho let uvádí pražské Divadlo na Jezerce nás bude krásně bavit a postupně i mrazit. ... Více v čllánku ..

 Manželské vraždění skýtá zábavný a poučný zážitek pro manžele po letech i pro adepty trvalejšího vztahu.  Jaroslava Duška mohou diváci znát z oblíbených filmů Pelíšky nebo Pupendo.  Návštěvníci divadelních představení znají hru Čtyři dohody.  Nataša Burgerová si zahrála například ve filmech Milada, Medvídek, Horem Pádem a dalších.  Diváci ji znají z televizních seriálů Tátové na tahu, Specialisté, Mordparta a dalších.

Hra vznikla pod režijním dohledem Jana Hřebejka. Představení začíná v žateckém divadle od 19:00 hod.  Vstupenky jsou již v prodeji. 

 

Manzelske vrazdeni Divadlo Na Jezerce Natasa Burger a Jaroslav Dusek foto Petr Sankot (10)Manzelske vrazdeni Divadlo Na Jezerce Natasa Burger a Jaroslav Dusek foto Petr Sankot (8)


 


 

 

Více informací o hře najdete na: https://www.divadlonajezerce.cz/divadelni-hra-20-manzelske-vrazdeni-eric-emmanuel-schmitt#upoutavky