SEJDEME SE S ALEŠEM CIBULKOU - Zábavný pořad s hosty

Autor: Karel Fiala <fiala(at)centrum.cz>, Téma: Humor, Vydáno dne: 21. 09. 2018

Populární televizní a rozhlasový moderátor, publicista, bavič Aleš CIBULKA a jeho hosté v pořadu SEJDEME SE S CIBULKOU se uskuteční v žateckém divadle již 18.10. od 19:00 hod. ... Předprodej již zahájen.

 Aleš CIBULKA je již patnáctým rokem průvodcem rozhlasového Toboganu, moderoval Dobré jitro s Českým rozhlasem, Host do domu. Z televizní obrazovky ho určitě znáte z pořadů Kolo plné hvězd, Vše nejlepší, Stopy života, Barrandovský Silvestr, Můžu dál, či Sejdeme se na Cibulce. V roce 2015 se umístil v anketě Týtý na třetím místě v kategorii Moderátor zábavných pořadů.

 

Zábavný pořad SEJDEME SE S CIBULKOU je postaven nejen na výkonu oblíbeného moderátora, ale zárukou úspěchu je správný výběr hostů a to herečky a spisovatelky Ivanky Deváté a herečky Jaroslavy Obermaierové (Vilmy Nyklové ze seriálu Ulice).

 

Ivanka DEVÁTÁ  Výsledek obrázku pro ivanka devátá gardes

 

Česká herečka a spisovatelka Ivanka Devátá pochází z umělecké rodiny, jejím otcem byl hudební skladatel a dirigent Antonín Devátý (1903-1984). Devátá se narodila v Praze, ale dětství strávila v Chrudimi a v Brně, kde také absolvovala první krůčky na cestě k divadlu, hrála ve škole, v rozhlase, psala básničky a hostovala v brněnském Divadle Na Veveří.   V televizi se objevila převážně v seriálech, v nejnovější době v seriálech Rodinná pouta (2004) a Velmi křehké vztahy (2007), v nichž před kameru vrátila po dlouhých patnácti letech. Příležitostně se věnovala také dabingu, namluvila například postavu slečny Marplové a hrála v krimiseriálu Tajemný Kraj.

Po roce 1989, kdy odešla z divadla a úplně přestala točit, zahájila Devátá svou druhou, možná ještě úspěšnější kariéru na poli literatury. Za pomoci fejetonů, povídek, humorných zamyšlení a vzpomínkových knih. Vydala jich celkem čtrnáct podává svůj osobitý pohled na dění kolem sebe, její knihy našly bohaté uplatnění mimo jiné v rozhlase. Jejími nejúspěšnějšími knihami jsou Rodinný podnik, Lázeňská kúra nebo Vůně posečené trávy. V letošním srpnu Ivance deváté vyšla již v pořadí 15-tá s názvem“Kde spí luňáci“. Je pravidelným hostem rádia Humoriáda.

 

Jaroslava OBERMAIEROVÁ

Výsledek obrázku pro Jaroslava OBERMAIEROVÁVystudovala DAMU a patří mezi hojně obsazované herečky, ztvárnila mnoho rolí v divadle i ve filmu. Působila v kladenském divadle Jaroslava Průchy. Od roku 1970 byla přes dvacet let v Divadle E. F. Buriana v Praze, kde se jí velmi dařilo. Bohužel, divadlo se zrušilo a Jaroslava navázala spolupráci s divadelními společnostmi. V posledních letech ji můžeme vidět              v Divadle Pod Palmovkou. Ve filmu se začala výrazněji vyskytovat od 60. let. Hrála např. ve filmu Kladivo na čarodějnice, Smrt stopařek, Kameňák aj. V seriálu Třicet případů majora Zemana zahrála druhou manželku Blanku majora Zemana. V poslední době hraje prodavačku Vilmu Nyklovou v nekonečném seriálu Ulice. Ráda také dabuje. Její hlas můžeme slyšet z úst Whoopi Goldbergové, ale i ve filmech Válka Roseových, Policajt ze školy, nebo                     v Nekonečném příběhu 3. Ve volném čase je nejraději na chalupě poblíž Zruče nad Sázavou, kde chodí do lesa na houby a pozoruje zvířata. V dnešní době se věnuje nadacím, které podporují děti z dětských domovů. V budoucnu by chtěla pracovat pro nadaci, která se stará    o opuštěná zvířata.