Jana Paulová a David Suchařípa společně zahrají v žateckém divadle.

Autor: Karel Fiala <fiala(at)centrum.cz>, Téma: Činohra, Vydáno dne: 19. 09. 2018

Městské divadlo Žatec uvede 3. Října novou komediální činohru „Ani spolu, ani bez sebe“, ve které společně na jednom podiu zahrají Jana Paulová a David Suchařípa.

Ani spolu, ani bez sebe - fotografie 2Ani spolu, ani bez sebe - fotografie 3Ani spolu, ani bez sebe - fotografie 4


Hra nás zavede k páru, který se nesnese a zároveň miluje.  Jejich byty dělí jen pár metrů společné chodby, ovšem oni dva jako by žili každý na jiné planetě. Ona (Jana Paulová) je renomovaná psycholožka, on ( David Suchařípa) je   manažer marketingu. Shodnout se dokážou jen na jediném: že toho druhého prostě nemůžou vystát. Jenže pod každodenními slovními přestřelkami a dohady prosvítá cit, který si oba dva zprvu odmítají přiznat… Nikdo z nás přece nechce zůstat sám a jak známo, protiklady se přitahují!

Stejně jako v případě divácky mimořádně úspěšných komedií Drahouškové a Sbohem, zůstávám! přivádějí herečka Jana Paulová a Divadlo Kalich na naši divadelní scénu v české premiéře největší komediální hit současné Paříže. Komedie Ani spolu, ani bez sebe se drží na špici žebříčku nejúspěšnějších francouzských her. Jiskření mezi oběma postavami i oběma herci je pro diváky zárukou výtečné zábavy, v níž bezpochyby najdou řadu trefně pojmenovaných situací také ze svých vlastních životů. Komedie, která zároveň zahájí letošní sezonu v žateckém divadle začíná již od 19:00 hod.  Vstupenky jsou v prodeji na pokladně již od 20. září.