Komedie „Doktor v nesnázích“ ukončí jarní sezonu žateckého divadla.

Autor: Karel Fiala <fiala(at)centrum.cz>, Téma: Činohra, Vydáno dne: 04. 06. 2018

Již 11. Června se mohou návštěvníci žateckého divadla těšit na další úspěšnou komediální hru. Tentokrát to bude činohra „Doktor v nesnázích“, ve které francouzský dramatik a výtečný komik Laurent Ruquier stvořil titulní postavu Dr Jouvanse sobě na míru. ... Více v článku ....

  Průměrný plastický chirurg čelí kuriózním situacím v ordinaci své soukromé praxe.  Je samo sebou pohledný, ženatý a beznadějně obklopen ženami všech věkových kategorií.  Mezi zákaznicemi se musí prosadit nová recepční Claudine, která je  bez valného smyslu pro diskrétnost. A to bude zcela jistě možnost pro mnoho  komediálních situací.  Pro české diváky hru nedávno nastudovala Agentura Famílie. Přítomné návštěvníky v žateckém divadle určitě dobře pobaví Karel Zima, Dana Morávková, Kateřina Hrušková, Ivana Korolová, Anna Stropnická, Miluška Bittnerová, Zuzana Mixová, Anička Kulovaná, Patrície Solaříková  a další.  Tato hra je zároveň posledním představením v jarní sezoně žateckého divadla.

 

 


 

Doktor v nesnázíchDoktor v nesnázíchDoktor v nesnázíchDoktor v nesnázích

 

 

 

 

 

 

Nová sezona  2018 /2019 v divadle a kině začne již od října. 

 

Již od 1. Června jsou v pokladně k prodeji abonentní vstupenky na sezonu 2018 / 2019.  Zakoupením vstupenky si mohou pravidelní návštěvníci zajistit pěkná místa na vybraná představení a navíc získat velkou slevu na vstupenky.  V nadcházející sezoně budou pro diváky připraveny například hry „Vysavač“ s Bohumilem Kleplem,  „4000 dnů“ s Hanou Maciuchovou nebo úspěšná hra Divadla Kalich s názvem „Ani spolu, ani bez sebe“ ve které zahrají Jana Paulová a David Suchařípa.  V zábavných pořadech vystoupí Karel Šíp s Josefem Náhlovským, Martin Zounar s Martinou Randovou. Po čase přijede v novém zábavném pořadu pobavit přítomné i Zdeněk Troška. V nové talk Show pobaví diváky i Aleš Cibulka.  Na své si během příští sezony přijdou i příznivci živé hudby.  Koncerty připravují Žalman a spol., skupina Fragille, Dirty Deep, P. J. Ryba  a mnoho dalších.