Lukáš Vaculík je Zamilovaný sukničkář

Autor: Karel Fiala <fiala(at)centrum.cz>, Téma: Činohra, Vydáno dne: 22. 02. 2018

Městské divadlo v Žatci uvede již 26. Března novou komediální činohru s názvem Zamilovaný sukničkář. Příběh hry nás zavede k Harrymu Douglasovi, záletnému americkému velvyslanci ve Velké Británii. .. více v článku !!!

 Své ženě Lois oznámí, že odjíždí na víkend do Skotska hrát golf.  Ta naopak Harrymu oznámí, že bude na víkend v lázních a že jejich dcera Debbie odjíždí navštívit kamarádku. Harry se ovšem tajně vrací do prázdného domu, jelikož si naplánoval milostné dostaveníčko s přitažlivou sousedkou Marianne. Je to dostaveníčko dosti pikantní, jelikož se chystají splnit si své sexuální fantazie: ona jako francouzská služka, on jako Tarzan. Dcera Debbie se vrací se svým přítelem Joem v domnění, že budou mít celý dům pro sebe. Ambasáda mezitím čelí hrozbě bombového útoku, a tak Harryho sekretářka Faye Bakerová a kapitán South z americké námořní pěchoty přijíždějí do velvyslancovy rezidence vybudovat krizový štáb. Kapitán South nechá pozemek střežit jednotkou mariňáků, takže nikdo nemůže pryč. Harry zaslechne Debbie, jak si povídá s někým ve svém pokoji, a ptá se, kdo to je.

Po chvilce váhání Debbie dostane spásný nápad a prohlásí, že je to její kamarádka Josephine. Joe od té chvíle stráví notnou část hry v převlečení za děvče – do kterého se navíc náruživý Harry bláznivě zamiluje. Kapitán South má dojem, že je na stopě šílenému teroristovi, a nešikovná a lehce natvrdlá Faye málem způsobí zničení Velké Británie. Jak to dopadne? Vrátí se Lois také s vlastním postranním úmyslem? A co sluha Perkins, najde si také lásku? Oblíbený a zkušený autor frašek Michael Parker slibuje překvapivý konec a množství komediálních situací. Hru nastudovali herci Divadelní společnosti Háta. V Žatci přítomné diváky pobaví Lukáš Vaculík, Filip Tomsa, Pavel Nečas, Kristýna Kociánová,  Zbyšek Pantůček, Martin Zounar a mnoho dalších.  Začátek je v tradičních 19:00 hod.

 

Více informací najdete na: https://www.divadlohata.cz/cz/michael-parker-zamilovany-suknickar/78/

 

Filip Tomsa, Kristýna Kociánová, Lukáš Vaculík, Martin Zounar, Betka Stanková,v komedii Zamilovaný sukničkář, foto: Pavel Průcha

 

Filip Tomsa, Radka Pavlovčinová v komedii Zamilovaný sukničkář, foto: Pavel Průcha