DIGITÁLNÍ KINO ŽATEC - LEDEN 2018

Autor: Karel Fiala <fiala(at)centrum.cz>, Téma: Digitální kino, Vydáno dne: 06. 12. 2017

Zde předkládáme kompletní program Digitálního kina Žatec na měsíc LEDEN 2018

31.1.  17:30 /   ČERTOVINY

Pohádka / Česko/ 2018 / CZ DABING

Stalo je jednou, že se v pekle uklízelo. Čerti se jen hemžili, ale protože si k práci neuměli šikovně zajít, navzájem si překáželi a klopýtali jeden přes druhého, prostě hotový blázinec. Toho zmatku využili dva mladí čerti, kteří schválně ještě víc při uklízení překáželi. A pak se to stalo. Jeden zakopl, padl na druhého a oba povalili kotel s hříšnou duší. Toho využila hříšná duše. Rozběhla se k otevřené bráně, kterou zrovna staří čerti větrali a než se kdo nadál, byla pryč. Bylo zle. Luciper se rozhodl pro trest – čerti musí jít na svět a každý přivést do pekla jednu hříšnou duši. Pak jim bude odpuštěno.

Režie: Zdeněk Troška

Hrají: Jakub Prachař, Dominick Benedikt, Karel Dobrý, Sára Sandeva, Richard Jaroslav Müller, Oldřich Navrátil, Míra Nosek, Andrea Hoffmannová, David Gránský, Jana Bernášková, Radek Holub

Vstupné:  130,-

 

 30.1.  17:30  (2D) /   COCO 3D

Animovaný / USA/ 2017/ 109 min / CZ dabing

Navzdory prazvláštnímu rodinnému zákazu muziky se Miguel touží stát uznávaným hudebníkem jako je jeho idol, Ernesto de la Cruz. V touze dokázat svůj talent se Miguel souhrou neuvěřitelných okolností ocitne v překrásné a barevné Říši mrtvých. Tam potká okouzlujícího šejdíře Hectora a společně se vypraví na strhující cestu odhalit skutečný příběh Miguelovy rodiny.

Režie: Lee Unkrich, Adrian Molina Vstupné:  150,- ( 2D  za 130,-)  

 

30.1.  20:00 /  VŠECHNY PRACHY SVĚTA         

Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller / USA/ 2017 / Cz titulky

Příběh o únosu šestnáctiletého Johna Paula Gettyho III a o zoufalé snaze jeho milující matky přesvědčit Johnova bohatého dědečka Jeana Paula Gettyho, aby zaplatil výkupné.

Režie: Ridley Scott Hrají: Michelle Williams, Mark Wahlberg, Charlie Plummer, Christopher Plummer

Vstupné:  110,-

 

31.1.  20:00 /  NEJVĚTŠÍ SHOWMAN 

Muzikál / Drama / Životopisný /USA/ 2017 / CZ TITULKY

Původní výpravný muzikál inspirovaný životním příběhem amerického obchodníka a baviče P. T. Barnuma (Hugh Jackman), zakladatele největšího pojízdného cirkusu v USA.

Režie: Michael Gracey

Hrají: Hugh Jackman, Rebecca Ferguson, Michelle Williams, Zac Efron,

Vstupné:  120,-