N.O.H.A - zahrají na SOLAR TURBINES STAGE

Autor: Karel Fiala <fiala(at)centrum.cz>, Téma: Dočesná, Vydáno dne: 11. 08. 2017

Skupina N.O.H.A. bude uzavírat sobotní proud hudby na Solar turbine stage pod Chmelovým majákem. A bude to hodně divoké. Nezkrácený název zní Noise Of Human Art takže to bude trochu o hluku a rámusu ale hlavně o pozitivní energii, kterou tato parta vyrábí svou hudbou.

Co taky čekat od kapely která už od svého založení v roce 1995 kombinuje spolu styly jako je Drum and bass, World music, hip hop a jejíž poslední videoklip Di Nero zní ve stylu balkan hot step ještě k tomu je zpívaný španělsky jako i jiné její hity.

Tuto mezinárodní kapelu založli v roce 1995  kapelník Philip Noha a MC Chevalier Hadley. Kapela je specifická stylově otevřeným mixem drum&bassu, world music, dub stepu Hity jako Di Nero, Wanna Play, Dive in your life, a hlavně Tu Café (7 mil. shlédnutí na YT), byly ozdobou největších evropských festivalů na nichž N.O.H.A. vystupovali. Na pódiu N.O.H.A. vydává ze sebe nakažlivou pozitivní energii, což mohou potvrdil diváci z četných vystoupení po celé Evropě.

N.O.H.A. svou očividnou sympatií pro tradiční hudbu a multikulturnost rozbíjí hranice mezi různými hudebními směry svou živou, veselou hudbou a hravou performancí. Ta je od září 2013, posílena zpěvačkou Kaia Brown, která svým osobitým projevem dodává hudbě i živým vystoupením N.O.H.A. novou hudební i vizuální dimenzi. Mimo zpěv píše pro kapelu i texty. V Žatci se tato Američanka neobjeví poprvé. Zpívala tu ještě coby členka Tony blues bandu. Kaia do kapely zapadla skvěle a dnes je její nejen hlasovou, tváří.

Nejnovější počin N.O.H.A.se jmenuje Siera Digital další velké hity jsou Tu Café a Di Nero od brazilské písničkářky a zpěvačky N.O H, A.  Camilla de Oliviera.

Kdy: 2. 9. 22:00

Scéna: nám. Prokopa Velikého