Circus Brothers zahrají na Dočesné 2017

Autor: Karel Fiala <fiala(at)centrum.cz>, Téma: Hudební scéna, Vydáno dne: 01. 08. 2017

Součástí Dočesné bývá leccos, od výstavy králíků po historické šou s ohni a meči. Letos ovšem přijde překvapení. Cirkus bude. Přesněji Circus Brothers. Partička hudebních klaunů vás pobaví, roztančí i rozveselí i proti vaší vůli. Jejich moto zní: „…nepotřebujeme zbustřený kytary, nám stačí rozladěný dechy a trocha šílenství“

Na počátku všeho byl partička, která si chodila do hospody zahrát pro sebe a přísedící a rozhodla se to zkusit i na prknech která znamenají i střízlivost. Hráli zjednodušeně řečeno Balkán a odvozené styly a začali si říkat Circus Problem.Když máš v hlavě Cirkus nemáš problém. Ale asi toho cirkusu bylo moc, protože problémy se dostavily a kapela se rozdělila.

Kapela Circus Brothers vznikla oddělením většiny členů původní kapely Circus Problem. Navazuje na to nejlepší z původní tvorby a přináší nový posun, který fanouškům přinese další nezapomenutelné balkánské mejdany. Disco-balkan kombinuje balkánskou dechovku, diskotékový beat, laciný pop a špinavý house. Na ulici, v klubech i na pódiích menších či větších festivalů jsou schopni pobláznit a roztančit a rozezpívávat fanoušky, kteří přišli plánovaně i náhodné kolemjdoucí kteří se zastaví a zůstanou. Své publikum dokáží rozjařit tak, že vydrží tančit až do ranních hodin. S neuvěřitelnou energií zahraný disco-balkan, to, je ve zkratce nový Circus Brothers nepřeslechnutelný, nepominutelný a nepřehlédnutelný.
Po zadání hesla Circus Brothers  vol 1 na YouTube lze shlédnout asi 12 živých videí které o cirkusových bratřích a jejich muzice povědí úplně vše.

Fanoušci jim napsali mj. tohle!           „…roztančili jste i ty, co šli jen okolo ��

„…styl hudby, na kterou se dá skvěle zapařit i sešlápnout plyn v autě. A ta harmonika :-)“

Bude zajímavé sledovat, jaké vzkazy se objeví po Dočesné.

Kde: Letní kino

Kdy: 1. 9. od 20:00 hodin