Podivný případ se psem - komediální činohra

Autor: Karel Fiala <fiala(at)centrum.cz>, Téma: Činohra, Vydáno dne: 20. 02. 2017

Městské divadlo Žatec uvede v úterý 7. Března novou činoherní komedii s názvem „Podivný případ se psem“, kterou nastudovalo pražské Divadlo Kalich.

Příběh hry nás zavede k patnáctiletému Christopherovi, který je matematický genius, ale i autista. Díky tomu nerozumí okolnímu světu ani lidem, nerad opouští svůj byt a nesnáší, když se ho někdo dotýká. Během zdánlivě nevinného vyšetřování detektivního případu ze sousedství rozkryje docela jinou záhadu – která mu zásadně promluví do života. Pod režijním dohledem respektovaného tandemu Skutr (Martin Kukučka a Lukáš Trpišovský) zahraje hlavní roli   mladý talent Jan Cina. V ostatních rolích se objeví uznávaní herci Simona Babčáková, Hana Vagnerová, Marek Daniel, Zuzana Stavná a Petr Vančura.

Lístky jsou v prodeji od 20. Února v pokladně divadla.

 

Podivný případ se psem - fotografie 24ZDE - Fotogalerie Podivný případ se psem - fotografie 25ZDE - Fotogalerie Podivný případ se psem - fotografie 26ZDE - Fotogalerie Podivný případ se psem - fotografie 27ZDE - Fotogalerie Podivný případ se psem - fotografie 28ZDE - Fotogalerie Podivný případ se psem - fotografie 29ZDE - Fotogalerie Podivný případ se psem - fotografie 30ZDE - Fotogalerie Podivný případ se psem - fotografie 31ZDE - Fotogalerie Podivný případ se psem - fotografie 32ZDE - Fotogalerie Podivný případ se psem - fotografie 33ZDE - Fotogalerie Podivný případ se psem - fotografie 34ZDE - Fotogalerie Podivný případ se psem - fotografie 35ZDE - Fotogalerie Podivný případ se psem - fotografie 36ZDE - Fotogalerie Podivný případ se psem - fotografie 37ZDE - Fotogalerie Podivný případ se psem - fotografie 38ZDE - Fotogalerie Podivný případ se psem - fotografie 39ZDE - Fotogalerie Podivný případ se psem - fotografie 40ZDE - Fotogalerie Podivný případ se psem - fotografie 41ZDE - Fotogalerie Podivný případ se psem - fotografie 42ZDE - Fotogalerie Podivný případ se psem - fotografie 43ZDE - Fotogalerie Podivný případ se psem - fotografie 44ZDE - Fotogalerie Podivný případ se psem - fotografie 45