LETNÍ KINO ŽATEC - program na SRPEN 2014

Autor: Karel Fiala <fiala(at)centrum.cz>, Téma: Letní kino, Vydáno dne: 07. 07. 2014

Zde předkládáme program Letního kina na Srpen 2014

V srpnu promítáme vždy od 21:00 hod.

 

 

 

30.8. ŽELVY NINJA

Dobrodružný / Akční / Fantasy / Komedie / Sci-Fi / USA/ 2014

Město New York zoufale potřebuje hrdiny. Ovládá ho strach a všehoschopný Trhač (William Fichtner), jehož pozice vládce podsvětí je zcela neotřesitelná, dokud se v městské kanalizace vinou nepodařeného genetického experimentu neobjeví čtyři obojživelníci s mimořádnými schopnostmi. Tam, kde jsou Michelangelo, Donatello, Leonardo a Raphael, nesmí pochopitelně chybět ani zvědavá reportérka April, kterou si zahrála Megan Fox.

Režie: Jonathan Liebesman

Hrají:Megan Fox, Will Arnett, Jesse McCartney, Whoopi Goldberg, Jason Marsden, Greg Cipes, Alan Ritchson, Noel Fisher, William Fichtner, Johnny Knoxville,

Vstupné: 120,-

 

31.8. SEX TAPE

Komedie / Drama/USA / 2014 / Cz titulky

Když se Jay (Jason Segel) a Annie (Cameron Diaz) poprvé poznali, byly jejich vzájemné city opravdu velice silné – ale o deset let a dvě děti později by jejich láska potřebovala poněkud povzbudit. Aby obnovili svou vášeň, rozhodnou se – protože proč ne? - natočit si video, ve kterém během nepřerušeného tříhodinového natáčení vyzkoušejí všechny pozice z knihy o sexu. Zdá se to jako skvělý nápad – než zjistí, že jejich nejsoukromější nahrávka už jaksi není soukromá. V sázce je jejich pověst a velice dobře si uvědomují, že stačí jediné kliknutí a budou obnaženi před celým světem – a to doslova. A přestože je výsledkem jejich honby ve snaze získat zpátky svou nahrávku noc, na kterou ani jeden z nich nikdy nezapomene, zjišťují, že jejich video může světu odhalit mnohem více, než vůbec tušili.

Režie: Jake Kasdan

Hrají: Jason Segel, Cameron Diaz, Jack Black, Rob Corddry, Rob Lowe, Ellie Kemper, Jolene Blalock

Vstupné: 140,-

 

29.8. LUCY

Akční / Sci-Fi /USA / Francie/ 2014 / Cz Titulky

V Brutální Nikitě a Pátem elementu vytvořil režisér a scenárista Luc Besson jedny z nejslavnějších akčních hrdinek filmové historie. Nyní Luc Besson obsadil Scarlett Johansson do filmu Lucy, akčního thrilleru o ženě náhodně zapletené do špinavého kšeftu, který ji změní v nelítostného bojovníka pohybujícího se zcela mimo lidské chápání.

Režie: Luc Besson  Hrají: Scarlett Johansson, Morgan Freeman, Min-sik Choi, Amr Waked Vstupné: 120,-

 

 

28.8. ÚTĚK Z PLANETY ZEMĚ

 Pohádka / Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Sci-Fi / USA / Kanada/ 2014 /  89 min

Slyšeli jste už o planetě Baab? A věděli jste, že tam žijí zábavní modří ufoni, kteří mají dokonce svého národního hrdinu? Je ním astronaut Scorch Supernova, expert na nebezpečné záchranné mise, u kterých mu nenápadně pomáhá jeho super inteligentní bratr Gary. Když na vesmírné stanici zachytí volání SOS z obávané temné planety Země, Scorch neváhá ani minutu a vydá se vstříc neznámému světu v hlubinách vesmíru. Gary se ho snaží varovat, ale marně. Scorch se chytí do pasti a skončí v rukou lidí, kteří s ním nemají nejlepší úmysly. Garymu nezbývá nic jiného, než vymyslet dokonalý plán útěku z planety Země, aby zachránil Scorche a všechny jeho mimozemské přátelé. Režisér filmu pracoval na pohádkách Doba ledová: Země v pohybu, Já, zloduch, Horton a  Číslo 9. Režie: Callan Brunker Vstupné: 100,-