LETNÍ KINO ŽATEC - program na ČERVEN 2014

Autor: Karel Fiala <fiala(at)centrum.cz>, Téma: Letní kino, Vydáno dne: 28. 05. 2014

Zde předkládáme program Letního kina na Červen 2014

HRAJEME VŽDY OD 21:30 hod.

27.6. a 4.7.  JAK VYCVIČIT DRAKA 2

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy / USA/ 2014/ 105 min / Cz dabing

Vzrušující druhý díl epické trilogie Jak vycvičit draka se znovu vrací do fantastického světa hrdinného Vikinga Škyťáka a jeho věrného draka Bezzubky. Nerozlučné duo se musí postarat o mír na zemi a zachránit budoucnost lidí a draků před mocichtivým Dragem.

Režie: Dean DeBlois

Hrají: Gerard Butler, Jay Baruchel, Kristen Wiig, Jonah Hill, Christopher Mintz-Plasse,

Vstupné: 120 ,-  

28.6. / 5.7. / 

TRANSFORMERS: ZÁNÍK

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / USA / Čína/ 2014 / CZ DABING

Akční fenomén Michael Bay natočil další díl akční sci-fi Transformers. Díl se zlověstným podtitulem „Zánik“ je sice přímým pokračováním úspěšném série, v mnoha ohledech ale bude úplně jiný než předchozí části. Především se proměnili jeho lidští hrdinové. Místo zápolení mladého Sama Witwickyho s Transformery a životem vůbec budeme sledovat automechanika Cadea (Mark Wahlberg), který žije sám s dospívající dcerou (Nicola Peltz) na farmě v Texasu, kde se snaží opravovat nepojízdné vraky a po opravě je prodávat. Jeho život se změní ve chvíli, kdy se z hromady šrotu, kterou si přiveze do dílny, vyklube Transformer. Od tragických událostí, které na konci třetího dílu zničily půlku Chicaga, uplynuly dva roky a tito tvorové jsou od té doby na černé listině. Cade a jeho dcera se na ní díky nečekanému nálezu objeví také.

Režie: Michael Bay

Hrají: Mark Wahlberg, Jack Reynor, Nicola Peltz, Stanley Tucci, Kelsey Grammer

Vstupné: 120 ,- 

29.6. VŠIVÁCI

Drama / Komedie /Česko/ 2014 /

Všiváci jsou příběhem rodiny Rohanů. Mikuláš, špičkový neurochirurg, se utápí v bludném kruhu milostných dobrodružství, avantýr a alkoholu. Jeho horkokrevný bratr Richard, veterán z české mise v Afghánistánu, prohrává svůj boj s dluhy a z nich plynoucí složitou situací své rodiny. Spory bratrů Rohanů se točí kolem událostí z dětství, které je bolestně rozdělily a stále je ovlivňují v jejich současném životě. S osudy bratrů Rohanů se pak prolínají příběhy dalších postav příběhu – mezi nimi i Oldy, Richardova spolubojovníka z Afghánistánu.

Režie:  Roman Kašparovský

Hrají:  Tereza Voříšková, Jiří Mádl, Kryštof Hádek, Jiří Langmajer, Ondřej Malý, Ondřej Vetchý, Iva Janžurová, Marek Taclík, Andrea Kerestešová, Tatiana Vilhelmová, Nikol Moravcová

Vstupné: 110 ,-