Tři sestry Banditos

Autor: Karel Fiala <fiala(at)centrum.cz>, Téma: Dočesná, Vydáno dne: 01. 08. 2011

Jak pozná slavná kapela, že je slavná? Když jí začne konkurovat její vlastní revival. Revival nemusí mít jen ZZ Top nebo „Stouni“. Svůj revival mají i Tři sestry. Oficiálně si říká Tři sestry Banditosa teď v létě je lze vídat a slýchatmimo jiné na motorkářských srazech a na pivních slavnostech.

 Není tedy náhoda, že je uslyšíme také na rockové scéně žatecké Dočesné.Věrni číslovce ve svém názvu začnou třetího září ve tři odpoledne jako třetí kapela programu.
Konkurovat svému pravzoru samozřejmě nehodlají, originál a hlavně Fanánka nenahradíš, ale jejich repertoár je daný. V současnosti čítá přes třicet sesterských pecek a najdeme v něm i pecky nejpeckovatější. Průša, Sovy v mazutu nebo Hrábě.
TSB přidávají navíc trochu své přidané hodnoty. Na podiu se pohybují různé postavy:Mexičan, Vnadná sestřička,Skaut či Pankáč. A všichni dohromady zpívají písničky, které známe i neznáme z repertoáru pravých sester. Hlavně ale je to odvaz, šou při níž si diváci přijdou na své, a nakonec i pozvánka k ochutnávce originálu.

Jak pozná revival že ho diváci a fanoušci navzdory aktivnímu hraní originálu berou? Třeba tím že vystupuje už  11 let. Tak jako TSB. Na rockové scéně zahraje spousta dobrých kapel ale Tři sestry Banditossi budeme určitě ještě dlouho pamatovat.

Kde: Rocková Scéna

Kdy: 15:00 -16:20

Kdo: Tři sestry Banditos

Jiří Navrátil