Hvězdy jak je neznáte s Janem Krausem

Autor: Karel Fiala <fiala(at)centrum.cz>, Téma: Humor, Vydáno dne: 21. 11. 2005

Ve středu 23. Listopadu od 19:30 uvede Městské Divadlo v Žatec zábavný program s Janem Krausem, kterého znáte z pořadu České Televize s názvem „Uvolněte se prosím“. V podobném pořadu, ze známější televizní talkshow, vystoupí v žateckém divadle společně s hosty Petrou Janů a Tomášem Dvořákem.

Jan Kraus

an Kraus vystupoval v divadelních představeních již v dětství a poprvé se na prknech, která znamenají svět, začal objevovat v roce 1963. Znám je z filmového plátna, kde hrál ve filmech Musím tě svést a nebo ještě známější Saxána. Každý den účinkuje v rozhlasovém pořadu “Co Vy na to pane Kraus” na Frekvenci 1 a pravidelně vystupuje v divadlech po celé republice.

Petra Janů
Prvním hostem v pořadu “Hvězdy jak je neznáte, bude zpěvačka Petra Janů, která od roku 1972 působila v Semaforu. Od roku 1977 zpívala ve skupině Pro rock, se kterou natočila své první album Motorest. V 90. letech se Petra Janů objevila i v některých muzikálech, jako např. Bídníci, 451 stupňů Fahrenheita nebo Sny svatojánských nocí. V roce 1999 si zahrála královnu v muzikálu Janka Ledeckého Hamlet.


Druhým hostem bude desetibojař Tomáš Dvořák, který se stal trojnásobným mistrem světa a slaví pravidelně úspěchy na atletických stadionech nejen v České Republice.
Karel Fiala