Pivní Masakr na Dočesné trochu jinak.

Autor: Martin Veselý <(at)>, Téma: Dočesná, Vydáno dne: 16. 08. 2005

Oblíbená akce nazvaná „Pivní Masakr“ se uskuteční v rámci Žatecké Dočesné v Lidovém Domě. V Sobotu dne 3. září si můžete přijít zatancovat na největší hity letošního léta a zároveň se můžete podívat na vystoupení třech hudebních skupin. Poprvé v Žatci vystoupí skupiny, které se jmenují Beatstorm a Bassdetect.

Obě pocházejí z Kladna a hrají zejména taneční hudbu. Skupina Beatstorm je známa díky hitům Tak Zpívej Na Na nebo Síla V Nás, které se úspěšně hrají na českých diskotékách, ale zaznívají také v regionálních rádiích.

Druhá skupina Bassdetect je začínajícím projektem dvou hudebníků, kteří úspěšně remixují hity od Infinity a dále složily znělky pro nové internetové Dance Rádio. V rádiích se již objevuje první singl Kouzlo. Poslední skupinou, která přijede zazpívat živě své největší hity je dvojice Petr a Daška Brehmovi. Oba vystupují společně se skupinou Aquarius. Protože společně nazpívaly několik písniček v jiném hudebním stylu než je známe, tak se pro tuto příležitost přejmenovali na Trik. Celou akci má na starosti agentura pana Karla Fialy, který Vás bude celou akcí provázet. Kromě vystoupení se můžete těšit také na hudbu reprodukovanou v podání známého DJ Štěpána. Pokud chcete tuto akci navštívit zdarma a ještě získat slevu v obchodech tak správně odpovězte na následující otázku: Ze kterého města pocházejí obě skupiny. Výherci budou zveřejněni a odměněni. Správné odpovědi zašlete na e-mail: fiala@centrum.cz nejpozději do 27. 8. 2005 další informace o akci na www.severnik.wz.cz