TRILOBEAT

Autor: frankie <frankie(at)zateckecountry.cz>, Téma: Dočesná, Zdroj: internet, Vydáno dne: 01. 07. 2005

Představení členů skupiny:

Jonash - kytara, zpěv

Narodil se jednoho krásného lednového dne svojí mamince a svému tatínkovi. Ačkoli mu od mala bylo tvrzeno, že ho přinesl čáp, již v 15 letech, ku svému údivu, zjistil, že děti přicházejí na svět mnohem zajímavějším a prozaičtějším způsobem. Tento poznatek ho ovlivnil natolik, že se svůj život rozhodl zasvětit studiu medicíny. K jeho dalším obrovským láskám patří (kromě oříškové zmrzliny, počítačových her, lyžování a papírových origamů) hudba. V útlém mládí, ovlivněn ranou tvorbou Ivana Mládka, se uchýlil k poznávání tajů hry na kytarový syntezátor a počal komponovat své (dnes již legendární) jednoakordové a jednotónové skladby. Když v pubertě, která u něj, v nezměněné podobě, přetrvává dodnes, zjistil, že jeho hlas zmužněl, přihlásil se do dívčího sboru Sedmikrásky, kde později zastal funkci první SOPRÁN-ky. Po zuřivé bitvě mezi hudebními skupinami, která se o něj před časem strhla, se napevno usadil v Trilobeatu. Nyní, jako svorný a perspektivní mladý muž, hraje na kytaru Fender Stratocaster Floyd Rose Classic a kombo Peavey Classic 50/212

Johnny Judl - kytara, zpěv

Johnny. Pochází z dobré rodiny. Již v útlém mládí si osvojil základní hygienické návyky. Bohužel časem o některé z nich zase přišel. Byl vychován v úctě k hodnotám a nezištnému vlastenectví.Narodil se ve znamení wah-wah.

Je multiinstrumentalistou. Ač hodně cvičí, je stále chudý. Jeho křišťálovou povahu a profesionalismus dokresluje sebemrskačství v podobě vlastnoručně zaváděných klystýrů, které si pravidelně aplikuje v obdobích týdenních hladovek. A to s nečekaně očistnými účinky.
Ženy častuje vyčítavě lačnými pohledy. Preferuje špekáčky s tatarkou. Cigarety jsou taktéž jeho potravou. Průkopnictví a novátorství je mu vlastní a spolu s P.Kořánem tvoří mozkový trust a hnací sílu Trilobeatu.
Hraje na GIBSON SG a splácí FENDER Stratocaster. Zvukově je konzervativní - RIVERA, MARSHALL.

Petr Kořán - basová kytara, zpěv

Vyšel z poměrů průmyslové maloburžoasie. Nesnáší horko.
Prožil těžké mládí. Zatímco jeho vrstevníci dováděli s kuličkami, byl nucen pracovat na stavbě a v pohostinství. Přesto se dobře učil. Složité období dospívání ho dočasně uvrhlo do tenat alkoholu, které úspěšně překonal.

Je zřizovatelem a provozovatelem Studia 93. Je sběratelem vozů Škoda 1202 STW. Je zarytým pijákem kefíru, který stabilizuje jeho stolici.

Richard Žák - harmonika, zpěv

Služebně nejmladší, však fyzicky nejstarší pračlenovec bandu. Po invazi vojsk Varšavského paktu působil jako inspektor tisku. Normalizace přetrhla tuto slibně se rozvíjející kariéru a Richard se začal věnovat chrupu.

Ve svém nevolném čase se zabývá nápravami. Nikoli však nákladních automobilů, ale škod. Škod napáchaných onemocněními dutiny ústní. Je nepřítelem farmakologického polypragmatismu a přítelem přírody. Je členem představenstva Stomatologické komory v oblasti Kladno - Rakovník. Mladším kolegům vždy ochotně poradí a, je-li třeba, i pomůže.

Miluje blues a veškeré hudební útvary, které z něho vycházejí. Hloupé jídlo nepojímá. Zato kouří. Anglické a francouzské cigarety. Má rád rychlá auta a někdy si rád přečte i dobrou knížku. Upřednostňuje firmy HOHNER, TOMBO a SHURE.Od roku 1999 pracuje na rockové opeře na libretto P.Al-žal-úda s názvem Zrakoslepý.

Trilobeat

 

Tomáš Husák - bicí

Tomáš Husák, narozen předčasně (o osm měsíců) v Kladenské nemocnici, si již jako malý skaut potrpěl na rytmické sání z matčiny ňadra, doprovázeném periodickými údery rukou i nohou do matčina obličeje (byl kojen hlavou dolů). Už jako tovární jezdec firmy Amati se vydal do Slánské Lidušky za šedou eminencí světové hry na bicí nástroje - profesorem p.Machem, který ho nadšeně přijal a rozvinul jeho talent takřka k dokonalosti. Po získání mnoha prvenství v bubenických soutěžích nejvyšší váhové kategorie (9 let - 103 kg) zakotvil zákonitě u nás. Je velmi introvertní povahy, verbální projev je v podstatě redukován na občasné velmi explicitní komentáře. Jeho nynější souprava značky Sonor 2000 Force doplněná o hardware DW a Tama tvoří s basou pana Kořána nebývale silnou, takřka tlakovou a ostře řezající rytmickou sekci, kterou neuslyšíte nikde jinde.

Sergei Semeykin - na útěku

Jeho původ a pravé jméno jsou zastřeny mlhou hustou tak, že by se dala krájet. Rovněž tak i věk. Sice vypadá mladě, ale pozitivně se nedá vyloučit, že spolupracoval již s Bohdanem Chmelnickým. Jisté ale je, že je absolventem Institutu estradnovo a cirkovo izkustva v Černovcách.

Je nejednou ženatý, bezdětný. Je vyznavačem extrémní turistiky v našem východním pohraničí. Většinu času bývá agitován. Je nekonfliktní a ve vztahu k ženám plachý. Recipročně tento axiom neplatí.

Při letmém ohledání je patrné, že jídlu neholduje. Kouř mu dává rychlost. Má rád orthodoxní maloruský pop. Nemá ještě řidičský průkaz. Pro svoji obětavost a milou povahu je v kolektivu oblíben. Je hlavním interpretem písně Ruská, ke které složil i roztomilý text.

Další info na www.trilobeat.com