Jiří Krampol natočil nové dva díly televizní legrace

Autor: Jitka Hodasová <(at)>, Téma: Humor, Zdroj: Jitka Hodasová, Vydáno dne: 31. 01. 2002

Nabité žatecké divadlo v uterý večer přivítalo televizní štáb s několika populárními osobnostmi, které ve dvou dílech svého pořadu Nikdo není dokonalý zpovídal herec a bavič Jiří Krampol. Nové části se budou vysílat v březnu.


     V prvním díle pořadu přivítal Krampol u svého stolku Michala Nesvadbu a Jakuba Dedka. Přestože druhý host možná nebyl pro diváky tak známý, svou roztomile komolenou češtinou dokreslující zážitky z cestování po Austrálii a Japonsku rozhodně zaujal. Překvapením pro samotného moderátora bylo závěrečné vystoupení ve druhém díle, kdy hosté Mojmír Maděrič, kterého diváci znají z Prima vařečky, spolu s herečkou Simonou Chytrovou vtančili na pódium velmi spoře oděni v červených plavkách alias pobřežní hlídka a zatančili latinskoamerickou chachu. Vrcholem bylo, když Maděrič Chytrové propíchl velké poprsí, takže vyšlo najevo, že šlo pouze o nafukovací balónky.
     Publikum spolu s televizním štábem bylo s vývojem celé akce nadmíru spokojeno, přežilo i přesouvací manévr o přestávce mezi díly pořadu, kdy produkční potřebovala mít v prvních řadách jiné obličeje obecenstva. " Myslím, že publikum by se dalo rozdělit na dvě poloviny, ta první byli lídé, kteří chtěli být vidět na obrazovkách, ti další se přišli především podívat, jak takové natáčení skutečně probíhá a pobavit se, " zhodnotila ředitelka divadla Anna Urbancová. Asi dvakrát průběh večera přerušil hlas shůry, to když režisér nebyl spokojen, pokaždé však velmi příjemně a sympaticky. Během promítání ankety dotazovaných lidí na ulici, vběhli na jeviště maskéři a upravovali vzhled herců, aby před kamerami bylo vše perfektní. "Celý štáb, herci a vlastně i my jsme byli s průběhem večera spokojeni, všechno perfektně vyšlo a dostala jsem i příslib, že se v budoucnu televizní štáb do našeho divadla určitě vrátí, " zakončila ředitelka. První díl natáčený v Žatci odvysílá TV Prima 3.března a druhý o týden později.